Zobrazeno 1 až 10 z celkem 27 článků.

Muži zakončili sezonu vítězstvím v Ústí

V sobotu 7.5. odehráli muži poslední zápas této sezony. Do Ústí nad Labem jeli už s jistotou konečné 2. příčky v závěrečné tabulce. Nechtěli ovšem ponechat nic náhodě. Do zápasu šli jako do všech ostatních s jasným cílem, tedy vyhrát. A to se jim vskutku podařilo. V Ústí chlapi zvítězili po dobrém výkonu 28:41.

Muži si z Plzně odvezli vítězství

V zúžené sestavě doplněné o velkolepé comebacky zajížděli muži do Plzně k zápasu s místním celkem VŠ Slavia Plzeň. V neděli odpoledne muži celý zápas kontrolovali a nakonec zvítězili 6 brankovým rozdílem. Náskok mohl být i vyšší, ale Liberečtí závěr vypustili a soupeř střílel jednoduché branky, zápas tedy skončil 25:31.

Muži si poradili s Mostem, který pod Ještěd přijel s hodně okleštěnou sestavou

Ve večerních nedělních hodinách odehráli muži poslední zápas před Velikonoční přestávkou. Most v předešlém kole prohrál s lídrem tabulky ze Šťáhlav a definitivně ztratil šanci na postup do vyšší ligy. Tím se zdá, že pro ně sezona asi skončila a zbytek už jen tak dohrají, aby se neřeklo. Muži si s Mostem poradili 33:29, ovšem nutno říct, že výkon domácích zůstal strašně daleko za očekáváním.

Muži si z Loun odvezli 2 vydřené body

Další utkání odehráli muži na palubovce Loun, odkud se body nevozí snadno. Navíc do Loun odjížděli chlapi pouze se 3 klasickými spojkami, když nemohli počítat s Honzou Hájkem ani s Martinem Lepiešem. Diváci v Lounské sportovní hale, ale také na facebookovém streamu viděli velmi ostrý zápas. Padly celkem 4 červené karty. Nicméně naši muži byli celý zápas lepším týmem a šli si za vítězstvím. Zápas skončil 29:25 v náš prospěch.

Muži si po repre pauze poradili s rezervním týmem Sokola Vršovic

Klubová házená je opět na scéně. 14 dnů pauzy z důvodu reprezentační přestávky je za námi. Muži v sobotu měli na programu již 17. kolo 2. ligy. Pokusit se urvat nějaké body přijeli na Dobinu hráči Sokola Vršovic “B”. Liberečtí muži ovšem chtěli alespoň maličko odčinit drtivou porážku na Dukle a připsat si vítězství. To se jim podařilo a zvítězili 33:26.

SK Liberec Handball

Mladíci Dukly uštědřili našim mužům solidní debakl

V sobotu 12.3. čekal muže druhý z klíčových zápasů jara. Zajížděli totiž na půdu našlapané Dukly. Muži potřebovali vyhrát, aby byli hráči Šťáhlav pod permanentním tlakem. Hráči Dukly ovšem Libereckým ukázali, jak se hraje moderní házená. Muži na Duklu nestačili ani v jednom z aspektů hry a prohráli vysoko 40:20.

Muži o víkendu vyhráli nad Mladou Boleslaví jasně 35:24

V sobotu 5.3. odehráli muži další zápas v rámci 2. ligy mužů. Jednalo se o druhé domácí utkání v řadě, do Liberce tentokrát přijela Mladá Boleslav. Po předchozím nepovedeném utkání proti Šťáhlavům chtěli muži napravit dojem a zvítězit nad Boleslaví vysokým rozdílem. Mužům vyšly vstupy do obou poločasů, kdy svému soupeři vždy výrazně odskočili, ovšem druhé půlku obou poločasů byly ve znamení velkého herního útlumu. I tak muži vyhráli nad Boleslaví celkem v pohodě 35:24.

Nepovedený zápas mužů vyústil v druhou ligovou porážku, opět proti týmu ze Šťáhlav

V sobotu 26.2. 2022 se v Liberci hrál šlágr 14. kola 2. ligy mužů v házené. Do Liberce totiž přijeli hráči ze Šťáhlav. Šťáhlavy byly sice 2 body za Libereckými, ovšem právě Šťáhlavy dokázaly jako jediné náš tým porazit. Liberečtí si byli vědomi síly soupeře, nicméně Šťáhlavy předvedly velmi dobrý výkon, zápas si podmanily, a tak Liberec prohrál jasně 26:32.

Muži zvládli těžké utkání proti Libčicím

Druhé kolo jarní části sezony odehráli naši muži ve Sportovním centru Hostivice-Břve, kde svá domácí utkání hraje celek Libčic nad Vltavou. Celý zápas se hrála poměrně vyrovnaná házená, když někdo odskočil, byli jsme to právě my. Ovšem Libčice kousali až do závěrečného hvizdu. Nicméně muži dokázali důležité utkání vyhrát s konečným skóre 28:25.

Ještěd je náš! Muži ovládli i druhé sezónní derby.

Hned na úvod jarní části sezony čekal naše muže velmi známý soupeř. Rival z Jablonce k nám přijel s touhou vyhrát alespoň 1 derby v této sezoně a tohle byla jejich poslední šance. Nicméně Liberečtí sami sebe pasovali do role favorita, kterou po vyrovnaném průběhu zápasu nakonec dokázali potvrdit. První zápas na jaře vyhráli těsně 25:22.