Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 122 článků

Mladší žáci vybojovali konečné 3. místo v lize

Poslední ligový turnaj hostil Náchod. Za krásného slunečné soboty 20.5. zajížděli mladší žáci na východ Čech s jasným cílem. Z Liberce odjížděli s hláškou z filmu české kinematografie: „My vám ty medaile přivezeme!“. A jak řekli, tak splnili. Na turnaji vyhráli 2 zápasy, 2 prohráli a v konečném součtu si v klidu pohlídali třetí příčku.
Mladší žáci

Starší žáci skončili v celostátní žákovské lize na krásném 10. místě

V sobotu 13.5. bylo na programu poslední kolo žákovské ligy, které se pro naše borce konalo v Plzni. Na západě Čech se kluci střetli s velice silnými soupeři, když na ně čekali protihráči ze Zubří, Kopřivnice, Strakonic a domácí Plzně. Svou pouť žákovskou ligou zakončili kluci ziskem 3 bodů a udrželi si tak postavení v TOP10. Můžeme tedy hrdě říct, že máme 10. nejlepší tým starších žáků v České republice.
Starší žáci

Na závěr sezony vyhráli muži proti outsiderům ligy

Závěr sezony byl pro muže ve znamení dvojzápasu s celky ze dna tabulky. V pátek 5.5. se muži představili na palubovce České Lípy v rámci dohrávky 15. kola 2. ligy mužů SZČ. V tomto duelu byli naši muži jasně lepší než domácí a vyhráli jasně rozdílem 9 branek. V posledním kole, které se odehrálo v neděli 7.5. v Bělé pod Bezdězem, vyhráli muži nad Mělníkem znovu jasně, 30:43.
Muži

Starší žáci odehráli perfektní turnaj ve Frýdku-Místku a upevnili si postavení v TOP 10 žákovské ligy

V sobotu 22.4. zajížděli starší žáci do Frýdku-Místku k již 5. kolu žákovské ligy. Před sobotou byli kluci na 10. místě tabulky se ziskem 18 bodů. Turnaj ve Frýdku ale starším žákům vyšel perfektně. Vlastně ani lépe vyjít nemohl. Kluci zvládli všechny 4 zápasy vyhrát a do Liberce se tak vrátili se ziskem všech možných bodů.
Starší žáci

Králové Podještědského derby jsou z Liberce! Muži opět vyhráli nad Jabloncem

Druhé sezónní Podještědské derby se odehrálo v sobotu 15.4. v městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou. Do derby se chodí bojovat a nikdy není jasné, jak to dopadne. V posledních letech však naši chlapi dokázali odvěkého rivala vždy porazit a tuto skvělou sérii chtěli prodloužit. I ve velmi úzké sestavě dokázali vyhrát rozdílem 8 gólů a z Jablonce si odvezli 2 krásné body za vítězství 31:23.
Muži

Obě žákovské kategorie se na Pragáči prezentovali pěknou, rychlou házenou. „Chtěli bychom klukům za turnaj poděkovat“ shodují se trenéři žáků

Jako již tradičně na velikonoční prázdniny připadl tradiční turnaj Prague handbal cup. V letošním roce se pořádal jubilejní 30.ročník za účasti více než 450 týmů z celého světa. Pragáč je hlavně o tom, aby si kluci turnaj užili a když přijde i nějaký sportovní úspěch, tak je to pouze třešnička na dortu. Naši borci na Pragáč odjížděli ve čtvrtek 6.4.2023 a domů se vrátili v odpoledních nedělních hodinách dne 9.4.2023.
více družstev

Sny o titulu jsou pryč, muži na Dobině po velkém boji podlehli rezervě pražské Dukly

V sobotu 25.3.2023 se na Dobině odehrálo jedno velmi kvalitní utkání. Naši muži na domácí palubovce vyzvali Duklu Praha „B“. Šlo o souboj prvního s druhým celkem 2.ligy SZČ, přičemž Dukla za celou sezonu neztratila zatím ani bod a naši chlapi prohráli pouze právě na Dukle. Utkání se divákům muselo líbit, šlo o rychlou moderní házenou a velkou bitvu nakonec vyhráli Pražané o jedinou branku s konečným skóre 37:38 z pohledu Libereckých.
Muži