Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 171 článků.

Mladší dorostenci porazili i rezervu extraligového Jičína a jsou v čele tabulky

V sobotu od 14:00 hráli mladší dorostenci na Dobině další utkání, tentokrát v rámci 3. kola 2. ligy dorostenců proti rezervě extraligového Jičína. Mladší dorostenci po celý průběh zápasu vedli, ovšem svému soupeři nikdy neodskočili na nějaký výraznější rozdíl. Jičín byl po celý zápas na dostřel, a tak se na Dobině hrál velmi atraktivní a napínavý duel. Naši kluci nakonec utkání zvládli dovést utkání do vítězného konce a v této sezoně jsou nadále neporaženi.

Muži zvládli skvěle druhý poločas proti Mostu a pokračují ve vítězném tažení

Ve třetím kole přivítali muži na Dobině silného soupeře, tím byl Most. Muži chtěli potvrdit dobrý vstup do soutěže ziskem dalších 2 bodů. Vítězství se nerodilo lehce. Po poločase byl stav vyrovnaný. Ve druhém poločase se ovšem projevila větší šířka kádru na naší straně a soupeři jsme gól pom gólu odskakovali až do výsledného 8 brankového rozdílu.

Mladší dorostenci v neděli pokračovali ve střeleckých hodech a odvezli si 2 body

I ve druhém zápase sezony byli mladší dorostenci ve velmi útočné náladě. Poté, co v prvním zápase nasázeli Děčínu 53 branek, teď v neděli dokázali Mělníku nasázet branek 46. V neděli ovšem tolik nefungovala obrana, když mladší dorostenci inkasovali 32x. To nic nemění na tom, že mladší dorost i podruhé v sezoně pohodlně vyhrál.

Muži si z Mělníku odvezli 2 body za vítězství 36:29

Ve druhém kole na muže čekal soupeř, který se bude nejspíše pohybovat v dolních patrech tabulky. Mělník v minulé sezoně získal minimum bodů a společně s Českou Lípou patřili mezi nejhorší celky ligy. Nicméně, jak se zdá, přes léto tvrdě zapracovali a hned v úvodním kole ligy dokázali sebrat bod silnému Mostu. Naši chlapi tak rozhodně nemohli nic podcenit. Mělník se držel první půli na dostřel, ve druhé půli ovšem už na náš tým nestačil. Díky kvalitnějšímu mančaftu vyhráli chlapi v Mělníce o 7 branek.

První ligový zápas přinesl povinné vítězství pro muže

Na začátek sezony přivítali muži na své palubovce v rámci prvního kola nováčka ligy. V sobotu 16.9. do Liberce přijel celek z Bělé pod Bezdězem. Chlapi z Bělé se spojili s matadory, co hráli dříve za Mladou Boleslav, a přihlásili se do druhé ligy SZČ. Naši borci tak moc nevěděli co od nováčka očekávat, a tak museli být ostražití. Nicméně se soupeřem si bez větších problémů poradili a zvítězili jasně 35:24.

Muži v druhém kole Českého poháru rozdrtili Jablonec

Pro letošní ročník byli muži nalosováni až do druhého kola Českého poháru, ve kterém potkali tradičního rivala z Jablonce nad Nisou. První letošní bitva o krále Ještědu se hrála v sobotu 9.9. od 17:00 v Městské hale v Jablonci nad Nisou. No a vyzněla jasně pro naše borce! Po celý zápas byli muži daleko lepší a vyhráli vysoko 37:20.

Házenkářský festival v Lovosicích byl parádní tečkou za letní přípravou

Letošní ročník házenkářského festivalu v Lovosicích byl jubilejním 10. ročníkem. Na oblíbený turnaj na začátku září tentokrát vyjeli hned 3 naše mládežnické kategorie – minižáci, mladší žáci a starší žáci. Třídenní turnaj si všichni účastníci velmi užili, zahráli si parádní zápasy, navzájem se podporovali a strávili krásné 3 dny plné házené v Lovosicích.

Soustředění Tanvald 2023

Na začátku srpna, od středy 2. do neděle 6., jsme tradičně absolvovali celoklubové soustředění v Tanvaldě. Jednalo se o 5. rok, kdy jsme zavítali do našeho oblíbeného areálu, který nám poskytuje všechny možnosti na skvělé úrovni. Soustředění se zúčastnilo 46 hráčů a 10 trenérů.

Mladší žáci vybojovali konečné 3. místo v lize

Poslední ligový turnaj hostil Náchod. Za krásného slunečné soboty 20.5. zajížděli mladší žáci na východ Čech s jasným cílem. Z Liberce odjížděli s hláškou z filmu české kinematografie: „My vám ty medaile přivezeme!“. A jak řekli, tak splnili. Na turnaji vyhráli 2 zápasy, 2 prohráli a v konečném součtu si v klidu pohlídali třetí příčku.