Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 171 článků.

Muži v osmifinále ČP statečně vzdorovali extraligovému Zubří

I letos se naši muži dostali až do osmifinále Českého poháru mužů. Na své cestě pohárem jsme do tohoto kola vyřadili Jablonec a Chodov. V osmifinále nám los přisoudil elitní extraligový celek HC Zubří. Zápas s tak kvalitním týmem můžeme označovat za svátek házené v Liberci. No a tento svátek se odehrál ve středu na Dobině. V prvním poločase jsme byli svědky vyrovnané hry. Muži odcházeli do kabin s mankem pouhých 3 branek a schylovalo se k dramatickému druhému poločasu. Jenže ve druhém dějství se už naplno projevila vysoká kvalita našeho soupeře a zápas si hráči Zubří pohlídali. Nakonec jsme prohráli o 9 branek, ale za předvedený výkon se určitě nemusíme stydět a odcházeli jsme s hlavami nahoře!

Mladší dorostenci v souboji dvou dosud neporažených celků porazili Duklu Praha „B“

Důležitý zápas odehráli v sobotu mladší dorostenci. Do Liberce totiž přijela rezerva pražské Dukly, která se doposud pyšnila bilancí 4 zápasy 4 vítězství. Toho se ale naši borci nezalekli a po tomto zápase chtěli být už jediným týmem v lize, který je stoprocentní. A tak se i stalo! Díky skvostnému druhému poločasu vyhráli naše mladé naděje o 6 branek s konečným skóre 26:20.

Další klopýtnutí mužů, nezvládli domácí test s Louny

V sobotní podvečer přijel do Liberce neoblíbený soupeř. Na programu byl další těžký duel, tentokráte s Louny. K vidění bylo pohledné, vyrovnané utkání. Bohužel koncovku střetnutí nezvládlo naše mladé družstvo, a tak jsme prohráli druhý zápas v řadě.

Další vítězství pro mladší dorostence! Tentokrát přehráli Náchod

V sobotu odpoledne cestovali do Náchoda také naši dorostenci. Ti chtěli navázat na úspěšný vystup do soutěže, když si připsali na svoje konto 4 vítězství ze 4 možných. Zápas s obávaným soupeřem se jim povedl na jedničku. Od začátku udávali tempo utkání a zaslouženě si odvezli z Náchodu 2 body za vítězství 16:28.

Mladší žáci odstartovali Hostivickou ligu 2 vítězstvími a 2 porážkami

V sobotu 14.10. zahajovali mladší žáci další sezonu populární Hostivické ligy. Na turnaji se utkali s Lovosicemi, Hostivicemi, Plzní a Náchodem. Odehráli tak další 4 kvalitní střetnutí a kluci ze svých výkonů mohli mít velkou radost. Předváděli totiž rychlou, pěknou házenou a všichni bojovali na 100%.

Muži nezvládli těžký duel v Náchodě

Zatím největší prověrka dosavadní sezony čekala na muže na palubovce Náchodu. Nováček v naší lize, kam sestoupil po dlouhých letech v druhé nejvyšší soutěži, se na nás chtěl vytáhnout a porazit nás, a tak nám dát jasně najevo, že chtějí do první ligy zpět! Zápas se nám bohužel nepovedl. Naše tristní úspěšnost střelby zapříčinila pohodlný průběh zápasu pro domácí. Střetnutí jsme nakonec prohráli o 6 branek.

I druhé sezónní derby muži suverénně ovládli a o vládcích Ještědu tak není pochyb

Po necelém měsíci se muži opět střetli s odvěkým rivalem z Jablonce nad Nisou. Tentokrát se však oba celky utkali v Liberci a v rámci ligové soutěže. Po posledním utkání, které naši borci zvládli vyhrát o 17 branek, tak nebyl o favoritovi střetnutí pochyb. Muži roli potvrdili do posledního puntíku. Chlapi Jablonec tentokrát porazili o 15 branek.