Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 171 článků.

Muži se s kalendářním rokem 2023 rozloučili vítězstvím v Ústí nad Labem

Poslední kolo podzimní části 2. ligy mužů SZČ připadlo na první prosincovou sobotu. Muži i přes sněhovou kalamitu, která postihla celé území České republiky, cestovali do Ústí nad Labem. No a hrál se velmi útočně laděný duel. To možná našim chlapům sedí víc, než aby se hrála pomalá házená s dlouhými útoky. Možná i díky tomu, že se právě hrálo rychle, tak naši muži byli celou dobu ve vedení. Nakonec duel dokázali proměnit v 2 body za výhru 34:38. Přezimují tak na 4. místě tabulky s bilancí 7 výher a 4 porážek.

10 z 10! Mladší dorostenci nadále dominují v podzimní části ligy

Mladší dorostenci na své pouti sezónou zatím nepoznali hořkost porážky. Dokonce ještě neztratili ani bod. No a rozhodně na tom nechtěli nic měnit při svém sobotním utkání. Do Liberce přijeli kluci Lovosice "B". Zápas měli naši borci po celý průběh pod kontrolou. Od úvodních minut se drželi ve vedení, někdy ve větším, někdy v menším. Nicméně od začátku bylo jasné, kdo bude brát 2 body. Nakonec naši dorostenci zvítězili jasně o 16 branek při konečném stavu skóre 44:28.

Muži bohužel prohráli proti Lovosicím brankou v posledních sekundách utkání

Na muže čekal nezvykle v nedělních večerních hodinách další soupeř z kategorie těch nejtěžších. Do Liberce totiž přijela rezerva extraligového celku Lovosic. Muži konečně po delší době předvedli povedený výkon, leč v rozhodujících částech zápasu na nich byla znát určitá deka. Hosté toho využili v konečném součtu byli o branku šťastnější.

Muži totálně vyhořeli na Slavii a ztratili další 2 body

Měl to být jen další zápas, po kterém si muži připíšou další jednoduché vítězství. Jenže opak byl pravdou. Ač muži v neděli na Slavii cestovali vlastně v plném složení, tak zápas nezvládli. Slavia je přehrála zkušeností, naši doplatili na šílené množství technických chyb. Zápas nakonec skončil vítězstvím Slavie o 2 branky a našim chlapům zbyly oči akorát tak pro pláč.

Mladší dorostenci po Mladé Boleslavi rozebrali na mikročástečky i Chomutov

V neděli zavítali mladší dorostenci na palubovku dalšího nováčka v této sezoně, Chomutova. O favoritovi utkání nebylo pochyb. Naši kluci svoji roli potvrdili už od úvodních minut a nenechali nikoho na pochybách. Zápas jasně ovládli a mohli tak s úsměvem na tváři cestovat zas domů.

Náročný víkend zvládli mladší žáci s grácií

O víkendu čekal na mladší žáky pořádně náročný program. Turnaj na kluky čekal jak v sobotu, tak v neděli. V sobotu odehráli druhý turnaj v rámci Hostivické ligy a v neděli zajížděli do Náchodu k poslednímu kolu podzimní ligové soutěže. V sobotu si připsali 3 vítězství a 2 prohry, v neděli zapsali 2 výhry a 2 porážky.

Mladší dorostenci rozdrtili Mladou Boleslav

Další zápas mladších dorostenců, který se nesl ve znamení dominance našich borců. V sobotní odpoledne si naši dorostenci připsali další jednoduché vítězství. Kluci dokázali ve výsledku dát co minutu, to gól. Ve výsledku z toho bylo opravdu drtivé vítězství 61:14 proti soupeři z města automobilů.

Po reprezentační přestávce si muži připsali povinné vítězství proti České Lípě

V sobotní podvečer se na Dobině po repre pauze opět rozjela druholigová soutěž mužů. Na muže tentokráte čekal soupeř ze spodních pater tabulky, tedy Česká Lípa. O favoritovi zápasu nebyl pochyb, naši chlapi si prostě museli připsat 2 body. Nevyhráli sice tak závratným rozdílem, ovšem ani jim nehrozilo, že by si Česká Lípa z pod Ještědu mohla odvézt nějaké body. Nakonec zápas skončil 9ti-brankovým rozdílem.

Povinné vítězství pro mladší dorostence v Kolíně

Další zápas odehráli mladší dorostenci na půdě nováčka ligy, Kolína. V den státního svátku museli vstávat časně z rána, jelikož zápas byl naplánován na dopoledních 10:00. Kluci už na tento čas moc zvyklí nejsou, na jejich výkonu v prvním poločase to bylo znát. Jen pro představu, první poločas vyhráli kluci o 8 branek, ve druhém svého soupeře deklasovali už o 22 gólů. Nakonec tak dorostenci vyhráli o 30 přesných tref.

Chlapi po 2 ligových porážkách konečně vyhráli

Nabitý říjnový program vyvrcholil pro naše muže zápasem na půdě rezervy Sokola Vršovic. Zápas připadl na sobotu na den státního svátku vzniku samostatného Československa. Chlapi se potřebovali vrátit na vítěznou vlnu a opět naplno bodovat, jinak by už jim hodně ujížděl vlak s nápisem "čelo tabulky". V zápase naši chlapi potvrdili roli favorita a celkem jasně si dokráčeli pro vítězství o 10 branek.