SK LIBEREC HANDBALLSOKOL VRŠOVICE B
33:26
so 26. 3. 2022 18:00 @ SH Dobiášova, 2. liga SZČ, 17.

Muži si po repre pauze poradili s rezervním týmem Sokola Vršovic

Klubová házená je opět na scéně. 14 dnů pauzy z důvodu reprezentační přestávky je za námi. Muži v sobotu měli na programu již 17. kolo 2. ligy. Pokusit se urvat nějaké body přijeli na Dobinu hráči Sokola Vršovic “B”. Liberečtí muži ovšem chtěli alespoň maličko odčinit drtivou porážku na Dukle a připsat si vítězství. To se jim podařilo a zvítězili 33:26.

Mužům se vstup do utkání moc nepovedl. V obraně byli nedůrazní, v útoku nedokázali proměňovat ložené střely. Vršovičtí po 10 minutách hry vedli 6:4. Zbytek poločasu už ale patřil domácím. Ti jako by konečně zapnuli. Obrana ve spolupráci s brankářem začala fungovat, stejně tak se dařilo i v útoku. V poločase muži tedy vedli 18:12. Po přestávce sledovali diváci v hale až exhibiční hru Martina Lepieše, kterého utkání vskutku bavilo. Nahazovačky, točky, nic nechybělo. Po 15 minutách druhého poločasu už ale tempo trochu opadlo a zápas se pouze dohrával. Liberečtí muži zápas kontrolovali a dovedli ho do vítězného konce 33:26.