LOKOMOTIVA LOUNYSK LIBEREC HANDBALL
25:29
so 2. 4. 2022 17:00 @ SH Louny, 2. liga SZČ, 18.

Muži si z Loun odvezli 2 vydřené body

Další utkání odehráli muži na palubovce Loun, odkud se body nevozí snadno. Navíc do Loun odjížděli chlapi pouze se 3 klasickými spojkami, když nemohli počítat s Honzou Hájkem ani s Martinem Lepiešem. Diváci v Lounské sportovní hale, ale také na facebookovém streamu viděli velmi ostrý zápas. Padly celkem 4 červené karty. Nicméně naši muži byli celý zápas lepším týmem a šli si za vítězstvím. Zápas skončil 29:25 v náš prospěch.

Muži přesně věděli, jakým stylem Louny hrají. Velmi tvrdá obrana, neexistující rychlý protiútok a dvouminutové postupné útoky. Díky tomuto velmi nepříjemnému stylu vyhráli už nejeden zápas. Nicméně muži k zápasu přistoupili velmi dobře a zápas nakonec zvládli. I přestože bratři Matulové vyfasovali červené karty za vydvojkování.

Vstup do zápasu se Libereckým povedl. Po 16 minutách hry vedli muži 10-3 především díky skvělé obraně a rychlému přechodu do útoku. Pak jakoby muži přestali hrát a soupeř se do poločasu dotáhl na rozdíl pouhých 2 branek. Vstup do druhého poločasu se mužům opět vyvedl na výbornou. Soupeře v této části hry přehráli a ujali se vedení 21:13. Zbytek zápasu už muži kontrolovali. Hráli tak, aby se jim především nic nestalo, jelikož obrana hostí sahala mnohdy pro zákroky, které byly daleko za hranou pravidel. Úspěchem je jak výhra, tak to, že se zápasu odešli všichni hráči bez zranění.