Mladší žáciČlánky

Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.

Mladší žáci vybojovali konečné 3. místo v lize

Poslední ligový turnaj hostil Náchod. Za krásného slunečné soboty 20.5. zajížděli mladší žáci na východ Čech s jasným cílem. Z Liberce odjížděli s hláškou z filmu české kinematografie: „My vám ty medaile přivezeme!“. A jak řekli, tak splnili. Na turnaji vyhráli 2 zápasy, 2 prohráli a v konečném součtu si v klidu pohlídali třetí příčku.

Obě žákovské kategorie se na Pragáči prezentovali pěknou, rychlou házenou. „Chtěli bychom klukům za turnaj poděkovat“ shodují se trenéři žáků

Jako již tradičně na velikonoční prázdniny připadl tradiční turnaj Prague handbal cup. V letošním roce se pořádal jubilejní 30.ročník za účasti více než 450 týmů z celého světa. Pragáč je hlavně o tom, aby si kluci turnaj užili a když přijde i nějaký sportovní úspěch, tak je to pouze třešnička na dortu. Naši borci na Pragáč odjížděli ve čtvrtek 6.4.2023 a domů se vrátili v odpoledních nedělních hodinách dne 9.4.2023.

Mladší žáci uzavřeli podzimní část Hostivickou ligou

Za podzimní část odehráli mladší žáci celkem 7 mistrovských turnajů. Nejenže hrají INTER REG ligu mladších žáků, kterou pořádá Liberecký krajský svaz házené, ale letos i nově hrají Hostivickou ligu, která se hraje ve sportovním areálu ve Břvích. Za podzimní část se v INTER REG lize umístili na druhém místě za jasným vítězem Náchodem. V Hostivické lize, kde jsou velmi kvalitní soupeři jsou zatím na předposledním místě.

Mladší žáci jedou bomby, v Tanvaldě neochutnali hořkost porážky na přípravném turnaji LKSH

V sobotu 1.10.2022 se mladší žáci Liberce Handball zúčastnili přípravného turnaje v Tanvaldě. Tento turnaj byl zorganizován Libereckým krajským svazem házené, který ho zorganizoval jako náhradní turnaj za zrušený soutěžní turnaj v České Lípě. Organizátorům se podařilo zajistit týmy Liberce Handball, ELP Jablonec nad Nisou, TJ Slovan Děčín a TJ Náchod. K vidění byla vidět hezká házená a je na první pohled zřejmé, že v klubech se s mládeží pracuje kvalitně a hra našich malých házenkářů je s každým turnajem lepší a lepší. Hrací systém turnaje byl každý s každým, 2 x 20 min. Naši borci zvládli všechna střetnutí vyhrát a celý turnaj opanovali bez ztráty kytičky.

Na domácím přípravném turnaji dokázali mladší žáci vybojovat bronzové medaile

V sobotu 3. září odehráli mladší žáci další přípravný turnaj, tentokráte na domácí půdě v liberecké Dobi areně. Po předchozím turnaji v Kuřimi, kde mladší žáci podávali výkony jako na houpačce, chtěli trenéři po jejich svěřencích větší konzistenci. A to se jim podařilo. Naši borci odehráli velmi pěkná utkání, a nakonec to stačilo na 3. místo.

Soustředění Tanvald 2022

I v letošním roce vyrazily všechny mládežnické kategorie na soustředění do oblíbeného areálu v Tanvaldu. Do Tanvaldu jsme zavítali již po 4. Soustředění se konalo od 6.-10.8.2022 v počtu celkem 73 účastníků.