Související zápas

SK Liberec Handball
Liberec HandballHC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
61:14
so 11. 11. 2023 15:00 @ hala Liberec, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Mladší dorostenci rozdrtili Mladou Boleslav

Další zápas mladších dorostenců, který se nesl ve znamení dominance našich borců. V sobotní odpoledne si naši dorostenci připsali další jednoduché vítězství. Kluci dokázali ve výsledku dát co minutu, to gól. Ve výsledku z toho bylo opravdu drtivé vítězství 61:14 proti soupeři z města automobilů.

Tento zápas opravdu neměl moc velkou kvalitu, tedy co se týče našeho soupeře. A to ještě Mladá Boleslav dokázala rozdílem třídy porazit Chomutov, který čeká na naše kluky právě v následujícím kole.

Komentář trenéra Ondry Harbicha k zápasu s Mladou Boleslaví:

"Od prvních minut byl vidět velký výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy. My jsme hosty nutili, díky vysunuté obraně, k velkému množství technických chyb a nepřipraveným střelám. Sami jsme těžili ze zisků míče a stříleli jednoduché branky z rychlých protiútoků. Když jsme se dostali do postupného útoku, jednoduše jsme se prosadili ve hře 1:1. S každou přibývající minutou rozdíl ve skóre rostl a my jsme si připsali "snadné" vítězství 61:14.

Jsem rád, že jsme se, konečně, nepřizpůsobili hře soupeře, ale od samého začátku jsme diktovali tempo zápasu my, což je vidět na výsledku. V tomto zápase jsme těžili hlavně z rychlého protiútoku a kvalitní hry 1:1."

Příští kolo tedy hrají mladší dorostenci na půdě Chomutova v neděli od 14:00. Nic jiného než další vysoké vítězství se asi nedá očekávat, ale uvidíme.