Související zápas

SK Liberec Handball
Liberec HandballC.S.CARGO HBC Jičín B
37:30
so 30. 9. 2023 14:00 @ hala Liberec, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Mladší dorostenci porazili i rezervu extraligového Jičína a jsou v čele tabulky

V sobotu od 14:00 hráli mladší dorostenci na Dobině další utkání, tentokrát v rámci 3. kola 2. ligy dorostenců proti rezervě extraligového Jičína. Mladší dorostenci po celý průběh zápasu vedli, ovšem svému soupeři nikdy neodskočili na nějaký výraznější rozdíl. Jičín byl po celý zápas na dostřel, a tak se na Dobině hrál velmi atraktivní a napínavý duel. Naši kluci nakonec utkání zvládli dovést utkání do vítězného konce a v této sezoně jsou nadále neporaženi.

V minulé sezoně dorostenci fungovali ve spojení s Jabloncem a poznávali dorosteneckou soutěž. Tato sezóna už bude odlišná. V této sezoně už kluci mají ambice mířit ve druhé lize hodně vysoko. Proč ne úplně nejvýš?!:) Jičín bude asi jedním z hlavních soupeřů našich borců, a tak je moc dobře, že vzájemné střetnutí dopadlo v náš prospěch.

"Vstup do zápasu se nám vydařil na výbornou, bohužel ve 20. minutě přišlo lehké polevení z naší strany a tak nás Jičín dotáhl na jednu branku. Zareagovali jsme na to oddechovým časem, řekli si, na co dávat pozor a do konce prvního poločasu jsme Jičínu odskočili na 5 branek.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Byli jsme lepším týmem na hřišti, ale stále děláme spoustu zbytečných chyb v obraně, které pramení řekl bych až z lenosti některých hráčů. Dále nás neustále trápí koncovka, takže určitě máme na čem pracovat. Nicméně za výhru jsem samozřejmě rád."

Další utkání hrají mladší dorostenci opět doma. Na programu je DERBY. V sobotu 7.10. od 15:00 k nám přijede soused z Jablonce nad Nisou. Tak se přijďte podívat na atraktivní duel dvou klubů z pod Ještědu a dožeňte naše kluky za dalším vítězstvím.