Související zápas

SK Liberec Handball
HK ChomutovLiberec Handball
7:62
ne 19. 11. 2023 14:00 @ hala Chomutov, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Mladší dorostenci po Mladé Boleslavi rozebrali na mikročástečky i Chomutov

V neděli zavítali mladší dorostenci na palubovku dalšího nováčka v této sezoně, Chomutova. O favoritovi utkání nebylo pochyb. Naši kluci svoji roli potvrdili už od úvodních minut a nenechali nikoho na pochybách. Zápas jasně ovládli a mohli tak s úsměvem na tváři cestovat zas domů.

Komentář trenéra Ondry Harbicha k dalšímu debaklu soupeře:

"V dalším zápase jsme zajížděli do Chomutova. Od prvních minut nebylo pochyb, že si odvezeme 2 body. Soupeře jsme převyšovali ve všech herních činnostech. Hodně jsme těžili z rychlých útoku, ze kterých jsme vstřelili naprostou většinu branek a dokráčeli tak k dalšímu vysokému vítězství.

Je důležité, že kluci dokázali udržet určitou míru koncentrace a zápas odehráli v dobrém tempu. Opět nás nemuselo mrzet pár zbytečných ztrát a neproměněných šancí."

Další zápas hrají mladší dorostenci doma. Tentokrát pod Ještěd už přijede papírově daleko silnější soupeř. V sobotu od 15:00 se totiž v Dobi areně utkáme s rezervou Lovosic. Přijďte kluky podpořit, ať si i po tomto zápase nadále drží 100% bilanci.