Související zápas

SK Liberec Handball
Liberec HandballTJ ELP Jablonec n.N.
47:22
so 7. 10. 2023 15:00 @ hala Liberec, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Mladší dorostenci opět nastříleli spoustu branek a nadále jsou na špici tabulky

Před velkým chlapským derby se hrálo i "malé" dorostenecké derby. Jablonec se nachází na opačném konci tabulky než naši borci z řad mladších dorostenců. O favoritovi utkání tak bylo jasno. Mladší dorostenci Jablonec přejeli o 25 branek a vyhráli 47:22.

Utkání mladších dorostenců probíhalo podobně jako utkání mužů. Domácí Liberečtí borci byli o třídu lepší než jejich hosté a minutu po minutě navyšovali vedení. Brankostroj se zastavil až na čísle 47. Za zmínku stojí 13 branek Dydydo Macharta a 11 gólů Máry Nožičky, neméně důležité ale je, že skórovali všichni hráči do pole až na Vojtu Knoba. Ten ovšem si důležitém branky schovává určitě na těžší duely.

O vládcích Ještědu tak není pochyb!

K dalšímu zápasu zajíždí mladší dorostenci společně s muži do Náchoda. V sobotu od 16:00 budou hájit v tamější Plechárně čelo tabulky.