Související zápas

SK Liberec Handball
Liberec HandballHázená Mělník
57:25
pá 15. 3. 2024 18:00 @ hala Liberec, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024
164_20240320_104510.jpg

Mladší dorostenci neměli s Mělníkem sebemenší problém a připsali si další pohodovou výhru

I mladší dorostenci měli v pátek na programu odložený duel proti Mělníku. Vzhledem k postavení v tabulce bylo o favoritovi utkání jasno. V páteční večer naši kluci tuto roli jasně potvrdili a ani na chvilku nebylo pochybu o tom, kdo si ze zápasu odnese 2 body. Dorostenci vyhráli vysoko 57:25.

Zápas v podstatě vypadal tak, že naši kluci jednoznačně převyšovali ve všech herních činnostech své protivníky z Mělníku a stříleli branku za brankou. Dorostenci si pořádně zastříleli, a nakonec ti vyšlo tak, že skoro minuta to branka do sítě soupeře. Konto 57 přesných tref je vypovídající samo za sebe.

Komentář trenéra Ondry Harbicha:

„Konečně se nám podařilo do zápasu dobře vstoupit a od úvodních minut jsme diktovali tempo hry. Během pár minut jsme si vybudovali náskok a do konce poločasu ho navyšovali. Ve druhém poločase jsme pokračovali v navyšování skóre a připsali si tak další body do tabulky.“

Další zápas budou muset naši mladší dorostenci odehrát opravdu na 120%. Narazí totiž na Pražskou Duklu, která v průběhu ročníku prohráli zatím pouze s námi a s Chodovem. Bude se jednat jistojistě o jedno z nejnáročnějších zápasů sezony a pokud chceme pomýšlet na 1. místo, toto střetnutí musíme zvládnout. Držte našim borcům palce, utkání je na programu v sobotu 23.3. od 10:00 v hale na Ruzyni.

JSME LIBEREC HANDBALL