Související zápas

SK Liberec Handball
C.S.CARGO HBC Jičín BLiberec Handball
27:34
ne 25. 2. 2024 11:00 @ hala Jičín, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Mladší dorostenci díky kvalitnímu druhému poločasu vyhráli v Jičíně

Stejně jako muži, ani mladší dorost svůj zápas v minulém kole s Mělníkem nehrál, a tak tu bylo volno, ve kterém se mladší dorostenci mohli kvalitně připravit na kvalitní tým rezervy Jičína. V prvním vzájemném měření sil jsme vyhráli o 7 branek, nyní díky zlepšenému výkonu ve druhé půli dokázali dorostenci zvítězit znovu o 7 přesných tref při konečném skóre 27:34.

Mladší dorostenci měli před tímto duelem na kontě pouze jednu prohru v průběhu soutěže, a to s Chodovem. Hodlali tak pokračovat v nastoleném trendu a na svoji pažbu si připsat další vítězství.

Zápas v Jičíně určitě nebyl snadný, ovšem kluci si věřili, že by si 2 body měli odvézt zpátky pod Ještěd. Trenérovi Ondrovi Harbichovi nebyl k dispozici brankář Duda, ani nejlepší střelec týmu Machart. Velkou porci minut v brance tak dostal Štěpán Hurych.

V prvním poločase se kluci spíše tak oťukávali řekněme. Tempo zápasu nebylo bůhvíjaké a hrálo se vyrovnaně. V poločase druhém už předvedli naši kluci zlepšený výkon a odvezli si domů tak 2 body.