Související zápas

SK Liberec Handball
TJ NáchodLiberec Handball
16:28
so 14. 10. 2023 16:00 @ hala Náchod, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Další vítězství pro mladší dorostence! Tentokrát přehráli Náchod

V sobotu odpoledne cestovali do Náchoda také naši dorostenci. Ti chtěli navázat na úspěšný vystup do soutěže, když si připsali na svoje konto 4 vítězství ze 4 možných. Zápas s obávaným soupeřem se jim povedl na jedničku. Od začátku udávali tempo utkání a zaslouženě si odvezli z Náchodu 2 body za vítězství 16:28.

Náchodští si v prozatímní sezoně nevedli vůbec zle, jelikož prohráli pouze 1 střetnutí ze 4. Tentokrát ale narazili na naše kluky! Od začátku zápasu bylo zjevné, kdo drží otěže zápasu ve svých rukou. Našim dorostencům krásně fungovala obrana ve spolupráci s brankářem a v útoku se jim dařilo vytvářet si dobré střelecké příležitosti a ty následně proměňovat. Hlavním klíčem úspěchu našich borců v Náchodě byla jednoznačně obrana, jelikož inkasovat za celý zápas pouhých 16 branek, to už chce velký kus dobře odvedené práce.

Komentář trenéra Ondry Harbicha k povedenému střetnutí na severovýchodu Čech:

„Vstup do zápasu se nám povedl na výbornou. Obrana fungovala téměř bezchybně, v brance se dařilo H. Dudovi a v útoku jsme přehrávali obranu domácích. Výsledkem toho bylo poločasové vedení o 6 branek.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě lépe než do prvního. První branku jsme obdrželi až v 10. minutě a domácím odskočili na rozdíl 11 branek. Tento náskok jsme si udržovali až do konce zápasu a zaslouženě jsme si připsali 2 body.

Kluci si zaslouží za zápas pochvalu. Konečně jsme předvedli výkon, který jsem očekával. Výborně jsme pracovali v obraně, podrželi nás oba brankáři. V útoku jsme dokázali přehrát obranu domácích. Kde ale máme stále rezervy, tak je zakončení. Na tom musíme stále pracovat, aby nás zahozené šance v jiných zápasech nestály důležité body.“

Další zápas hrají kluci už v sobotu od 15:00. Jednoznačně budou potřebovat navázat na povedený výkon a předvést něco podobného, protože pod Ještěd přijede dosud stoprocentní tým Dukla Praha „B“. Přijďte naše borce povzbudit. Věříme, že po tomto zápase zůstaneme MY jediným neporaženým týmem v lize!