Související zápas

SK Liberec Handball
Liberec HandballLovci Lovosice B
44:28
so 25. 11. 2023 15:00 @ hala Liberec, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024
150_20231129_133617.jpg

10 z 10! Mladší dorostenci nadále dominují v podzimní části ligy

Mladší dorostenci na své pouti sezónou zatím nepoznali hořkost porážky. Dokonce ještě neztratili ani bod. No a rozhodně na tom nechtěli nic měnit při svém sobotním utkání. Do Liberce přijeli kluci Lovosice "B". Zápas měli naši borci po celý průběh pod kontrolou. Od úvodních minut se drželi ve vedení, někdy ve větším, někdy v menším. Nicméně od začátku bylo jasné, kdo bude brát 2 body. Nakonec naši dorostenci zvítězili jasně o 16 branek při konečném stavu skóre 44:28.

Mladší dorostenci podali na svůj věk zkušený výkon. Na začátku zatlačili na svého soupeře a dostali se rychle do vícebrankového vedení. Poté se jim moc nepovedlo druhých 15 minut utkání, kdy kolikrát nekoncetrovaně zakončovali své útoky a v obraně se jim nechtělo moc bránit. Na začátku druhého poločasu na Lovosice opět zatlačili a zvýšili tak opět svůj náskok. Poté se zápas už pouze dohrával, přičemž naši si zkoušeli nějaké kombinace v útočné fázi a trenéři dávali příležitost i širšímu kádru. Je pozitivní, že se všichni nominovaní hráči dokázali prosadit a dokonce všichni nasbírali vysokou minutáž.

Komentář Ondry Harbicha k desátému vítězství v sezoně:

"Vstup do utkání se nám velmi povedl. Dařilo se nám střelecky a kvalitně pracovala obrana s H. Dudou v brance. V 11. minutě jsme tak vedli rozdílem 6 branek. Poté jsme ve výkonu lehce polevili. Neproměnili jsme své šance, v obraně udělali pár chyb a hosté se dokázali přiblížit na 3 branky. Do konce poločasu jsme ale svůj výkon zlepšili a odskočili na 22:14.

Ve druhém poločase jsme svůj náskok postupně navyšovali. Ačkoliv jsme si neodpustili několik technických chyb a neproměnili dobré brankové příležitosti, dovedli jsme utkání do vítězného konce a připsali si vítězství 44:28.

I předposlední podzimní ligové utkání jsme zvládli a připsali si další body do tabulky. Odehráli jsme vcelku kvalitní utkání, i když nás stále trápí vysoké množství technických chyb.

V neděli nás ovšem čeká zápas podzimu, kdy si to s Chodovem rozdáme o 1. místo v tabulce. S hráči budeme rádi, když si najdete čas a v neděli nás do Chodova přijede podpořit v tomto důležitém zápase."

Přesně jak říká trenér! Podzimní část ligové soutěže pro mladší dorostence vyvrcholí zápasem na Chodově. Jedná se o přímý souboj o 1. místo v tabulce. Papírově nejtěžší soupeř na naše kluky tedy teprve čeká. Takže pokud máte chuť se podívat na kvalitní zápas 2. ligy mladších dorostenců, tak si toto střetnutí určitě nenechte ujít. Hraje se v neděli 3.12. od 15:00 v Praze v hale na Chodově. Držte našim klukům palce buď v hale, nebo aspoň na dálku, ať mají i nadále 100% bilanci.

JSME LIBEREC HANDBALL