LH Starší žáci

27 : 20

Lokomotiva Louny

(12:12)

V posledním zápase proti Lounům se klukům podařil vstup do utkání, ale to bylo v prvním poločase vše, za co si zasloužili pochvalu. Ještě několik minut před koncem poločasu jsme vedli 12:7, ale nepochopitelnou laxností jsme soupeře zbytečně vrátili zpět do zápasu a první poločas skončil remízou 12:12.

O poločasové přestávce proto přišlo několik kritických slov ke všem hráčům. Kluci si je naštěstí vzali k srdci a okamžitě svému soupeři odskočili na 18:12. Zápas se poté v poklidu dohrával a naši starší žáci si připsali další 2 body do tabulky.

Díky stoprocentní úspěšnosti na tomto turnaji kluci definitivně obsadili v krajské lize 3. místo. Nic už na tom nemůže změnit ani poslední turnaj, který se koná v sobotu, 1. června, v České Lípě.