Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Prolínací ligový turnaj - Lovosice

Prolínací ligový turnaj - Lovosice

V neděli, 10. března, zajížděli starší žáci na prolínací turnaj do Lovosic, kde se postupně utkali s týmy Lokomotiva Louny, HK Baník Most, Lovci Lovosice II a Lovci Lovosice I.

Zápasy a výsledky:

LH - TJ Lokomotiva Louny 19:13 (10:8)

Hned v prvním svém zápase kluci velmi překvapili. Jejich nasazení bylo skvělé a celkově je zde potřeba vyzdvihnout týmový výkon. Velké plus bylo, že se nemohli spolehnout na své "zkušenější" spoluhráče, ale museli vzít otěže zápasu do svých rukou, což se dařilo. Velmi kvalitně pracovala obrana, za kterou předváděl skvělý výkon Filous Dunda. I v útočné fázi jsme dokázali soupeře přehrát a je potřeba vyzdvihnout i kvalitní střelbu z dálky.

LH - HK Baník Most 20:24 (8:14)

Ve druhém zápase kluci zaspali začátek a soupeř nám rychle odskočil na vícebranový rozdíl. Bohužel jsme nedokázali dobře pokrýt rozdílového hráče Mostu. Nicméně je potřeba kluky pochválit, že zápas nezabalili a po time-outu dokázali zvednout hlavy a začali rozdíl ve skóre pomalu stahovat. Škoda jen několika neproměněných jasnch brankových příležitostí na začátku druhého poločasu.

LH - Lovci Lovosice II 14:23 (7:11)

V předposledním zápase se nám nedařilo v obranné části, kdy jsme nedokázali v zárodku pokrýt naprosto jednoduchý signál Lovosic. Celkově ve hře už se projevovala únava spojek, které hrály drtivou většinu turnaje bez delšího střídání.

LH - Lovci Lovosice I 25:38 (9:23)

Naprosto katastrofální první poločas z naší strany. V obraně se nám vůbec nedařilo a v útočné fázi jsme ztráceli jeden míč za druhým. O poločase jsme si proto společně řekli, že nebudeme sledovat, jaký je výsledek zápasu, ale budeme se snažit odehrát druhý poločas tak, abychom z něj všichni mohli mít dobrý pocit. To se povedlo. Kluci působili jako polití živou vodou a začali jednoduše soupeře přehrávat a stahovat z vysokého náskoku. Ke konci už nám nezbyly síly a Lovosičtí tak ještě zvládli navýšit skóre zápasu na konečných 25:38.

Zhodnocení turnaje:

Celkově se dá turnaj hodnotit jako zdařilý. Kluci odehráli 4 těžké zápasy, ve kterých si museli sáhnout na dno svých fyzických sil. Pokud se jim bude postupně dařit ze svých herních projevů odbourávat určitý strach, který na sebe sami vyvíjejí, minimalizovat zbytečné chyby v útočné fázi a budou poctivě pracovat na trénincích, tak se jejich hra bude stále zlepšovat a tento turnaj to rozhodně dokázal. 

Sestava a branky:

Dunda 1 -   Fišer 13, Josífek 12, Volšík a Pavlů po 11, Levko a Čermák po 8, Genega 5, Hrabák 4, Lopatka 3, Brada 1

Diskuze

Poslední zápas

TJ Sokol Velké Meziříčí
LH Starší žáci
18:27
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

25.05.2019 Tomáš Šefl (23)
04.06.2019 Jan Morava (27)
14.06.2019 Filip Kuliš (15)
16.06.2019 Michal Martenek (20)
18.06.2019 Ondřej Židek (13)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport

Počet návštěv: 12473
Posledních 30 dnů: 969 | Posledních 7 dnů: 281 | Poslední den: 35

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball