Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Ligový turnaj starších žáků - Liberec (divizní)

Ligový turnaj starších žáků - Liberec (divizní)

V neděli, 11. listopadu, hostili starší žáci Liberec Handball další ligový turnaj. Postupně se utkali s týmy HBC Jičín, TJ Lokomotiva Česká Lípa a HC TJ Náchod. Tentokrát dostali volno Šíma Pavlů, Oleg Genega a Martin Kozubík.

Zápasy a výsledky:

LH - HBC Jičín 17:17 (8:7)

Branky: Knob 5, Čermák 4, Švestka 3, Papas a Bartoš po 2, Brada 1

LH - TJ Lokomotiva Česká Lípa 23:5 (11:1)

Branky: Jeřábek 4, Čermák, Levko a Volšík po 3, Bartoš, Fišer a Kuliš po 2, Papas, Švestka, Hrabák a Josífek po 1

LH - HC TJ Náchod 23:13 (11:7)

Branky: Hrabák a Knob po 4, Čermák, Levko a Jeřábek po 3, Josífek 2, Lopatka, Fišer, Papas a Brada po 1

 

Zhodnocení turnaje:

Domácí turnaj se hodnotí velmi těžko. Celkově říci, že kluci svým výkonem tentokrát, bohužel, zklamali. V jejich hře převládalo mnoho zbytečných technických chyb, zbrklé zakončení a tentokrát jsme nefungovali kvalitně v obranné fázi. Dalším minusem byl přístup v zápasech určitých hráčů, kteří mají rozhodně na víc, ale nemají nejmenší potřebu svoje kvality prokázat.

Zápas s Jičínem by se dal hodnotit jako naprosto nejhorší utkání těchto týmů v této sezoně. Naši kluci se přizpůsobili, nečekaně často, chybujícímu soupeři a k vidění bylo spíše bojovné utkání. Velmi nám dělal problém vysunutý obranný systém Jičína, kde jsme se těžce prosazovali. Naše obrana tentokrát nepracovala tak, jak by měla a jen díky výkonům našich brankářů jsme dosáhli na bodový zisk.

Další dva zápasy byly, opět, trápením. Prostor dostali hráči širšího kádru, ale nevedlo se jim tak dobře, jako tomu bylo minulý víkend v Jičíně. Vše vyvrcholilo naprosto nepovedeným zápasem proti Náchodu, kdy s námi dlouho držel soupeř krok a jen díky špatné fyzické kondici jsme jejich odpor dokázali zlomit a připsali jsme si povinné vítězství.

Již za necelý měsíc odstartuje 1. kolo žákovské ligy a kluci se rozhodně po tomto turnaji musí nad svými výkony zamyslet. Tentokrát totiž lze pochválit jen oba brankáře, Toma Pleschingera a Filouse Dundu, díky kterým se nám podařilo vybojovat bod proti Jičínu. Přísnější měřítko snese ještě Tom Levko a snahu nelze upřít ani Lukymu Lopatkovi. Ostatní kluci, kteří tento turnaj odehráli mají rozhodně na víc. 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Poslední zápas

HBC 1966 Olomouc
LH Starší žáci
19:19
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

24.02.2019 Václav Kulík (33)
25.02.2019 Periklis Papas (44)
03.03.2019 Martin Říha (19)
03.03.2019 Marek Blaschke (20)
03.03.2019 Jonáš Papas (15)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 9975
Posledních 30 dnů: 739 | Posledních 7 dnů: 183 | Poslední den: 21

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball