Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Ligový turnaj starších žáků - Jičín

Ligový turnaj starších žáků - Jičín

V neděli, 4. listopadu, zajížděl tým starších žáků liberecké házené k dalšímu ligovému turnaji, tentokrát se o body pral v nedalekém Jičíně. V sestavě, jak je tomu již zvykem, proběhlo několik změn. Bohužel dlouhodobě mimo hru jsou kvůli zranění Dáda Tržický a Vojta Vítek. Honza Knob se už pomalu vrací do tréninkového procesu. Do Jičína neodcestoval ani Filip Dunda, který, ve stejný den, vypomáhal mladším dorostencům. Nicméně tato nominovaná sestava nijak nezklamala.

Zápasy a výsledky:

LH - HBC Jičín 24:28 (10:16)

Branky: Kozubík 6, Čermák, Pavlů a Švestka po 3, Bartoš, Hrabák a Papas po 2, Brada, Kuliš a Volšík po 1

LH - HC TJ Náchod 39:13 (16:5)

Branky: Čermák a Papas po 6, Švestka a Bartoš po 5, Volšík a Kozubík po 4, Brada 3, Hrabák a Kuliš po 2, Genega a Pavlů po 1

LH - TJ Loko Česká Lípa 38:8 (19:2)

Branky: Švestka a Papas po 7, Bartoš 6, Kuliš 5, Kozubík a Čermák 4, Pleschinger 2, Volšík, Pavlů a Genega po 1

Zhodnocení turnaje:

Celkově lze hodnotit turnaj za docela povedený. Všichni hráči, kteří na turnaj odjeli, se dostali na hřiště a někteří z nich velmi mile překvapili. Pozitivem i bylo, že v zápase s Jičínem dostala prostor celá lavička a dokázala s tímto týmem, vcelku, držet krok. Nicméně tento první zápas provázelo mnoho zbytečných technických chyb z naší strany. Na začátku jsme rychle vedli 4:1, ale to bylo naposledy. Poté jsme začali hodně chybovat v obranné i útočné fázi, čehož soupeř takových kvalit, jako je Jičín, dokázal bez problému využívat. Kluci ovšem zaslouží pochvalu, protože ve chvíli, kdy jsme v zápase prohrávali až o 9 branek, zápas nezabalili a dokázali zabojovat o přijatelnější výsledek. V následujících zápasech dostali, o dost větší prostor, na hřišti kluci, kteří nezačínali v základní sestavě proti Jičínu a nevedli si zle. Na soupeřích z Náchoda a České Lípy jsme si vyzkoušeli vysunutou obranu 3:3, kterou bychom se chtěli prezentovat i na silnější soupeře, nicméně zatím to ještě není ono, což nám odhalily tyto dva zápasy.

Na turnaji velmi mile překvapil Filip Kuliš, jehož výkony v zápasech byly zatím nejlepší v dosavadní sezoně, i když je ještě potřeba zapracovat na obranné části. Herní výkony jdou nahoru u Domči Švestky, který se vrací po vleklých zraněních. Své si odehráli Martin Kozubík, Honza Čermák, Šíma Pavlů a v brance Tom Pleschinger, který zaznamenal 2 branky ze sedmimetrových hodů. Bohužel rozhodně na tomto turnaji zůstali za svým očekáváním Jony Papas, Jirka Bartoš a Alex Hrabák. U prvního jmenovaného to byla největší škoda, protože právě jeho branky a tvrdá hra v obraně nám proti Jičínu velice chyběla. Jirka Bartoš ztratil mnoho jednoduchých míčů a Alex se hodně pral se zakončením. Pochvalu zaslouží ale i Pája Volšík, Jony Brada a Oleg Genega. Nicméně i oni mají ještě co zlepšovat.

Další turnaj nás čeká již tuto neděli, kdy se kluci, již podruhé, představí na domácí palubovce.

Diskuze

Poslední zápas

Sokol Vršovice
LH Starší žáci
18:15
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

22.03.2019 Martin Kozubík (15)
06.04.2019 Matouš Nejedlo (18)
10.04.2019 Matyáš Fišer (14)
13.04.2019 Dan Vrba (55)
22.04.2019 Šimon Pavlů (14)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport

Počet návštěv: 10969
Posledních 30 dnů: 1053 | Posledních 7 dnů: 293 | Poslední den: 19

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball