Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Starší žáci vezou z Lovosic 6 bodů

Starší žáci vezou z Lovosic 6 bodů

V sobotu, 22. září, se v Lovosicích konal druhý ligový turnaj, který byl zároveň prolínacím turnajem, kdy se potkaly obě divize. Na nás čekaly zápasy proti týmům Lovci Lovosice 2, HK Baník Most, TJ Lokomotiva Louny a Lovci Lovosice 1. Na turnaj bylo nominováno celkem 14 hráčů, bohužel z důvodu nemoci nezasáhl do hry brankář Filip Dunda, Pája Volšík teprve začíná naplno trénovat po operaci kolene a na turnaj neodcestoval ani Mates Fišer.

Zápasy a výsledky:

LH – Lovci Lovosice 2 18:25 (10:12)

LH – HK Baník Most 33:22 (16:10)

LH – TJ Lokomotiva Louny 23:14 (14:8)

LH – Lovci Lovosice 1 29:18 (14:9)

Sestava a branky:

Pleschinger 1 - Tržický 22, Knob 21, Kozubík 14, Vítek 13, Čermák a Pavlů po 9, Jeřábek 6, Josífek 4, Levko 3, Brada 1

Zhodnocení turnaje:

V tomto turnaji měla hra kluků vzestupnou tendenci. Bohužel v prvním zápase jsme absolutně propadli, když nás porazili s chutí hrající Lovosičtí. Kluci zde vyprodukovali neuvěřitelných !!!19 technických chyb!!!, opět zahodili obrovské množství šancí a vůbec neposlouchali pokyny trenérů, kteří jim radili, jak najít recept na překonání vysunuté obrany. Poprvé poslechli až ve 36. minutě zápasu, kdy jsme naprosto jednoduše vysunutou obranu přehráli, ale to už bylo pozdě. Po tomto zápase jsme si řekli několik slov, která si kluci, očividně, vzali k srdci a do dalších zápasů nastoupili s daleko větším odhodláním. Přestali jsme tolik chybovat, zjednodušili jsme hru, celkem se nám dařilo dohrávat jednoduché signály a vstřelili jsme spoustu branek z rychlých protiútoků. Ve třetím zápase jsme zvolili obranu 0-6, se kterou měl náš soupeř velké potíže, získali jsme tím plno míčů a mohli zakončovat z rychlých protiútoků. Poslední zápas se klukům vydařil nejlépe. Všichni hráči zaslouží pochvalu, protože dodržovali pokyny, které jsme si před zápasem řekli a nebýt několika nepřesných zakončení, byl by rozdíl ve skóre ještě daleko vyšší. Velkým pozitivem zde i bylo, že na sebe brali odpovědnost i ostatní kluci, než jen Dáda Tržický, Honza Knob a Martin Kozubík. Nejvíce jim zde sekundoval David Jeřábek, který sám kvalitně zakončoval, ale dokázal připravit několik kvalitních střeleckých pozic křídlům a též i pivotům.

Celkově lze k tomuto turnaji říct, že hru, kterou od kluků očekáváme, protože víme, že na ni mají, se plně ukázala v posledním zápase. Velmi kvalitně pracující obrana 0-6 podpořená zákroky brankáře, rychlý přechod do útoku, kvalitně dohrávané signály a hlavně nebezpečnost všech hráčů, to jsou všechno aspekty, které povedou k dalším a dalším vítězství v tomto ročníku. Posledním pozitivem je, že se v turnaji střelecky prosadili všichni hráči, kteří na turnaj odcestovali.

Kluci teď mají 14denní pauzu a další turnaj je čeká v sobotu, 13. října, kdy se představí na domácí palubovce.

Diskuze

Poslední zápas

HBC 1966 Olomouc
LH Starší žáci
19:19
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

24.02.2019 Václav Kulík (33)
25.02.2019 Periklis Papas (44)
03.03.2019 Martin Říha (19)
03.03.2019 Marek Blaschke (20)
03.03.2019 Jonáš Papas (15)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 9975
Posledních 30 dnů: 739 | Posledních 7 dnů: 183 | Poslední den: 21

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball