Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Ligový turnaj starších žáků - Náchod

Ligový turnaj starších žáků - Náchod

V sobotu, 15. září, zajížděli starší žáci liberecké házené ke svému prvnímu ligovému turnaji, který se odehrál v Náchodě. V letošní sezoně byl zaveden zcela nový systém, kdy týmy hrají jednotlivé turnajové zápasy v jednotlivé divizi a dále se zúčastňují i tzv. prolínacích turnajů. Do letošní sezony jsme nasadili 1 tým s tím, že se kluci budou pravidelně střídat.

Zápasy a výsledky:

Liberec Handball - TJ Lokomotiva Česká Lípa 24:8 (9:4)

Liberec Handball - HBC Jičín 19:31 (6:18)

Liberec Handball - HC TJ Náchod 23:13 (7:8)

Sestava a branky:

Pleschinger 1, Dunda - Knob 20, Fišer 10, Papas a Pavlů po 7, Vítek a Bartoš po 6, Čermák 5, Jeřábek 3, Genega 1, Lopatka, Kuliš

Zhodnocení turnaje:

První ligový turnaj se nám, bohužel, nevydařil dle představ. V prvním zápase jsme se celý první poločas nechávali naprosto zbytečně uspávat pomalou házenou soupeře a trvalo nám celých 20 minut, než kluci přepnuli na vyšší rychlostní stupeň. Konečný výsledek rozhodně neodpovídal kvalit našich kluků, kteří měli soupeře přehrát daleko vyšším rozdílem. Druhý zápas se klukům absolutně nepovedl, pochválit je lze pouze za začátek zápasu, a poté druhou polovinu druhého poločasu, jinak to bylo z naší strany obrovské trápení, hlavně v koncovce. V posledním zápase první poločas odseděli kluci, kteří patří do základní sestavy a bylo na ostatních, jak se popasují s tím, že musejí vzít zodpovědnost sami na sebe. Tito hráči předvedli zlepšený výkon, nicméně jsme v poločase prohrávali o 1 branku. Ve druhém poločase jsme ovšem zlepšili hru a zápas dovedli do poklidného konce.

Bohužel v celém turnaji kluky neuvěřitelně trápila koncovka. Takové množství šancí, které jsme zahodili, bylo opravdu málokdy k vidění. Ani obranná hra nefungovala dle představ trenérů a i brankáři si neodpustili zbytečně obdržené branky. Je též rozhodně potřeba, aby se většina kluků nespoléhala, co udělají ostatní, ale naopak pomohli svými nebojácnými výkony a řekli si o zaslouženou nominaci do těžších turnajů, nebo žákovské ligy. 

Nicméně si kluci, alespoň, zaslouží pochvalu za kvalitně odehranou část druhého poločasu s Jičínem a za celý druhý poločas proti Náchodu. 

Diskuze

Poslední zápas

HBC 1966 Olomouc
LH Starší žáci
19:19
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

24.02.2019 Václav Kulík (33)
25.02.2019 Periklis Papas (44)
03.03.2019 Martin Říha (19)
03.03.2019 Marek Blaschke (20)
03.03.2019 Jonáš Papas (15)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 9975
Posledních 30 dnů: 739 | Posledních 7 dnů: 183 | Poslední den: 21

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball