Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

TJ Košutka Plzeň vs LH Muži

Datum a čas konání: 23.3.2019 17:00

Elbe-Labe liga - MLŽ, Lovosice

Elbe-Labe liga - MLŽ, Lovosice

V sobotu, 24. března, zajížděl tým mladších žáků na přípravný turnaj do Lovosic, kde se uskutečnil 1. ročník Elbe-Labe ligy. V turnaji hraje 5 německých a 3 české týmy. Hraje se systémem každý s každým a hrací doba je 1x15 minut. Na turnaj jsme odjížděli v, téměř, kompletní sestavě. Chyběl akorát Pája Volšík, pro kterého, z důvodu vážnějšího zranění, nejspíše skončila letošní sezona. Bohužel jsme ze začátku turnaje přišli o zraněného Šímu Pavlů a Mates Fišer s Alexem Hrabákem dohrávali turnaj s velkým sebezapřením.

Zápasy a výsledky:

Liberec Handball - HSV Dresden 8:10

Liberec Handball - SG EHV Nickelhütte Aue 6:9

Liberec Handball - NSG Westsachsen 8:12

Liberec Handball - HK FCC Město Lovosice 7:12

Liberec Handball - SC Riesa e.V. 8:9

Liberec Handball - SV 04 Plauen-Oberlosa e.V. 10:8

Liberec Handball - TJ Lokomotiva Louny 4:8

Zhodnocení turnaje:

Bohužel tento turnaj se nám moc nevydařil. Ve 3. zápase se zranil Šíma Pavlů, jehož zranění se ukázalo vážnější, než zprvu vypadalo, a proto už nemohl zasáhnout do žádného zbylého utkání. V tomtéž zápase si přivodil Mates Fišer lehký otřes mozku a Alex Hrabák utrpěl zranění lýtka. Tito dva hráči v turnaji, v rámci možností, pokračovali, ale na jejich výkonu se zranění podepsala. 

Klukům dělal velký problém agresivní styl obran, který je na tomto turnaji předepsán (2:4, 3:3, 5:1). Dlouho trvalo, než se s těmito systémy dokázali popasovat a nějak se přes ně prosadit. Kupili jsme obrovské množství technických chyb, které pramenili z minimálního pohybu a nabídky pro míč. Dalším zklamáním bylo, že se někteří starší kluci báli vzít zodpovědnost na sebe a bojácně odhazovali míče mladším spoluhráčům, kteří sváděli, většinou, marný boj proti vyspělejším protihráčům.

Nicméně nám tento turnaj ukázal, na čem je ještě potřeba ve zbytku sezony zapracovat, abychom mohli být více konkurenceschopni našim soupeřům, se kterými se znovu utkámě v Drážďanech 6. května.

Jsou zde potřeba hledat i pozitiva. Obrovsky překvapuje na pozici "náhradního" brankáře Vojta Knob, který začíná být zdatnou konkurencí Jirkovi Šefčíkovi. Honzík Zikeš, ač přes svůj výškový limit, se nebojí pouštět do soubojů s vyspělejšími protihráči a snaží se svým spoluhráčům připravovat brankové příležitosti, i když ne vždy se to povede. Z Jirky Bartoše se začíná stávat střelecký tahoun týmu. Nasazením nepřestává překvapovat Mates Fišer. Ovšem ani u ostatních hráčů se nedá říct, že by se nezlepšovali, ale na svůj růst potřebují o něco více času.

Diskuze

Poslední zápas

LH Muži
HK Baník Most
22:36
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

22.03.2019 Martin Kozubík (15)
06.04.2019 Matouš Nejedlo (18)
10.04.2019 Matyáš Fišer (14)
13.04.2019 Dan Vrba (55)
22.04.2019 Šimon Pavlů (14)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport

Počet návštěv: 10969
Posledních 30 dnů: 1053 | Posledních 7 dnů: 293 | Poslední den: 19

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball