Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

REPORT Z FINÁLOVÉHO VÍKENDU PART.1

REPORT Z FINÁLOVÉHO VÍKENDU PART.1

Poslední víkend v červnu byl nabitý házenou. V sobotu 26.6. se na naší Dobině konaly celkem vlastně tři akce. Turnaj minižáků, sportovní den s LH a klubová rozlučka se sezonou. O každé akci si přečtěte níže.

Do Liberce se sjelo celkem 9 klubů z různých koutů republiky. K vidění byla kvalitní házená a hlavně byla vidět radost ze hry. Všechny týmy odehráli velké množství zápasů, a tak si všichni zahráli až až. Házenou kluci s holkama prokládali skákáním na skákacích hradech nebo si vybírali z bohaté nabídky našeho bufetu. Jedinou kaňkou na turnaji bylo to, že poslední zápasy se o 2 minuty nedohrály kvůli lijáku. Věříme, že se všem zúčastněným celkům turnaj líbil a že se k nám na sever budou rádi vracet. 

Co se týče sportovního dne s Libercem Handball tak bychom v prvé řadě rádi poděkovali všem, kteří přišli a prožili společně s námi hrozně fajn den. Kluci a holky si nejprve prošli sportovní disciplíny, kde nám předvedli své nejrůznější dovednosti a poté si užili spoustu zábavy na skákacích hradech. Pro rodiče bylo připraveno občerstvení, díky kterému jistě uspokojili své chutě. 

Vyvrcholením dne byla klubová rozlučka se sezonou. Na konci dne se na nás usmálo i počasí, a tak nic nebránilo tomu, aby nepanovala pohodová atmosféra. Jedlo se, pilo se, všechno bylo. Děkujeme všem rodičům a přátelům libereckého házené, že přišli a řádně se rozloučili se sezonou. Myslíme si, že si to všichni skvěle užili. Na každého z Vás se těšíme zase v srpnu, kdy všem kategoriím začínají letní tréninky.  

DĚKUJEME A BRZY NAVIDĚNOU

JSME LIBEREC HANDBALL

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.08.2021 Jonáš Brada (17)
08.08.2021 Dan Vrba (25)
09.08.2021 Pavel Volšík (16)
04.09.2021 Filip Dunda (17)
12.09.2021 Zdeněk Kamaryt (58)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 24584
Posledních 30 dnů: 367 | Posledních 7 dnů: 50 | Poslední den: 3

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball