Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Mladší i starší žáci ovládli online ligu Ústeckého a Libereckého kraje

Mladší i starší žáci ovládli online ligu Ústeckého a Libereckého kraje

Online liga už dospěla ke svému konci. Trvala 6 týdnů a v každém týdnu odehrál tým jeden zápas, celkem tak každý celek odehrál 6 zápasů. Body se rozdělovali stejným systémem jako v normální házené - 2 za výhru, 1 za remízu a 0 za prohru. Soutěžilo se v mnoha disciplínách, jako například kliky, sprint s míčem, přihrávky, a tak dále. 

Naši kluci z řad mladších žáků zřejmě v době lockdownu nezaháleli a pracovali na sobě. Z šesti zápasů totiž prohráli pouze jeden, a to až v posledním kole proti celku Lovosic. Jinak 5 zápasů vyhráli- 2x proti Jablonci nad Nisou, 2x proti Mostu a jednou dokázali porazit i Lovosice. Kluci vědí, že to nejsou opravdické zápasy, ale i tak tyto výhry určitě potěší. O ohlasech na celý projekt online ligy si můžete přečíst na následující adrese, kde si mimo jiné přečtete i názor trenérky mladších žáků Renaty Hájkové: https://www.handball.cz/aktualita/on-line-liga-ustecky-liberecky-kraj-duben-2021 

Starší žáci čelili stejným týmům jako jejich mladší spoluhráči. I oni prokázali svoje kvality a zaváhali pouze jednou, a to s celkem Mostu. Jinak vše vyhráli. Prokázali tedy velmi slušné fyzické předpoklady a teď už jen využít těchto předností na hřišti, při opravdové házené.  

Oběma kategoriím gratulujeme ke konečným prvním místům a těšíme se až si budeme opět užívat při pohledu na jejich um při házené přímo na palubovce! 

ODKAZ NA NÁŠ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR: https://www.liberechandball.cz/news/detail/206-primestsky-tabor-s-sk-liberec-handball KAPACITA TÉMĚŘ VYČERPÁNA! 

Odkaz na výsledky online ligy Ústeckého a Libereckého kraje mladších žáků: 

https://www.handball.cz/souteze/muzi/online-liga-usteckeho-a-libereckeho-kraje-mladsich-zaku 

Odkaz na výsledky online ligy Ústeckého a Libereckého kraje starších žáků: 

https://www.handball.cz/souteze/muzi/online-liga-usteckeho-a-libereckeho-kraje-starsich-zaku 

JSME LIBEREC HANDBALL

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

18.06.2021 Ondřej Židek (15)
19.06.2021 František Volšík (20)
21.06.2021 Jiří Šefčík (15)
23.06.2021 David Tržický (17)
23.06.2021 Martin Hájek (49)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 24150
Posledních 30 dnů: 436 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 10

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball