Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Mladší žáci nezahálí ani v těžkých koronavirových časech

Mladší žáci nezahálí ani v těžkých koronavirových časech

V úterý 21.10. si naplánovali netradiční „trénink“. V brzkých odpoledních hodinách si naplánovali výšlap na Ještěd. Vzhledem k platným epidemiologickým opatřením v té době byli kluci rozděleni do třech skupin. První skupina vycházela už ve 14:45 od stanice tramvaje Horní Hanychov s trenérkou Renčou Hájkovou. Další skupinka vycházela 15 minut po nich s Petrem Polákem a poslední v 15:15 s Honzou Hájkem.

Mladé pušky nečekala jednoduchá cesta. Celkem ušli cca 7 kilometrů včetně velmi náročného výšlapu na Ještěd pod lanama. Po cestě ještě na ně čekalo celkem 6 fyzických úkolů.

Kluci si výlet moc užili a strávili spolu krásný čas na čerstvém vzduchu. Na konci výleto-tréninku na ně čekala příjemná odměna. Dostali klubové roušky!

Ani ostatní kategorie našeho klubu nezůstávají pozadu.

Nejmladší naši členové z talenťáčku poctivě cvičí podle videí od trenéra Matěje Plocha. Všichni se už moc těší až se společně zase uvidí a budou mít společně radost z pohybu.

Přípravka a minižáci pod vedením manželů Lepiešových a Periho Papase trénují ve venkovním areálu na Dobiášce po skupinkách.

O mladších žácích již byla řeč. Minulý týden si ještě dali výběh z Lidových sadů na Českou chalupu a zpět.

Přesuneme se ke kategorii starších žáků. Ti se také schází po skupinkách na Dobině a připravují se na restart sezony. V neděli 11.10. odehráli svůj druhý turnaj v sezoně. Výsledky se dozvíte po kliknutí na následující odkaz. https://www.handball.cz/souteze/muzi/inter-regionalni-liga-lksh-starsi-zactvo-divize-vychod

Dorostenecké kategorie kombinují individuální a společný trénink. V současné době mají jen fyzickou přípravu. Rozhovor s trenéry Harbichem a Matulou jsme vydali již včera.

Kategorie mužů má za sebou povedený vstup do sezony. Hráči se připravují pouze individuálně a doufají v co nejbližší restart.

Vzhledem k opatřením platným od 22.10. přechází všechny kategorie pouze na individuální tréninky.

Za Liberec Handball přejeme hlavně hodně zdraví a pevné nervy! Se všemi se moc rádi uvidíme v Dobi aréně, až to bude možné. Buďme ohledupní vzhledem ke svému okolí a nebuďme sobečtí. Jen společně to zvládneme! Díky!

JSME LIBEREC HANDBALL

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

18.06.2021 Ondřej Židek (15)
19.06.2021 František Volšík (20)
21.06.2021 Jiří Šefčík (15)
23.06.2021 David Tržický (17)
23.06.2021 Martin Hájek (49)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 24150
Posledních 30 dnů: 436 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 10

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball