Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Chlapi se protrápili k výhře nad Mladou Boleslaví

Chlapi se protrápili k výhře nad Mladou Boleslaví

V rámci posledního kola před minimálně 14-denní přestávkou přivítali liberečtí muži na své palubovce Mladou Boleslav. Zápas připadl na magické datum 10.10.2020. Liberec si chtěl polepšit v tabulce, také chtěl Boleslavi vrátit porážku v poháru. Celý zápas si domácí udržovali náskok, a tak utkání dovedli do zdárného konce s výsledkem 30:27.

Sestava Liberce opět nebyla optimální. Z různých důvodů chyběli Vrba, Mrázek, Šefl nebo Harbich. Trenér Ploch měl k dispozici pouze 2 levoruké hráče, jimiž byli Martenek s Volšíkem. Mladá Boleslav ovšem přijeli s velmi prořídlou sestavou. Hostující tým měl k dispozici jen 7 hráčů do pole a 2 brankáře.

Taktika před zápasem byla od Liberce jasná. Hrát na rychlé breaky a tím vyčerpat soupeře. Ovšem začátek se domácím vůbec nepovedl. Bez diváků se jim hrálo velmi těžko. Vypadali jako by právě vstali z postele, nebyla na nich vidět chuť hrát ani chuť, že by chtěli odvést kvalitní výkon. Po dvaceti minutách prohrávali 11:13. Trenér Ploch si musel vzít time-out a všechny hráče pořádně seřvat, aby se konečně probudili, protože to, co na hřišti předváděli, nebyla házená hodná Liberci. Po oddechovém čase se Liberci zlepšila obrana a v útoku hráli skvěle Matouš Nejedlo s Honzou Hájkem. Do konce poločasu se stav obrátil a Liberec vedl 20:16.

Ve druhém poločase si Liberec pouze udržoval náskok. Domácí velmi trápila koncovka, kdy se pouštěli do nesmyslných střel, anebo v tutové šanci vytloukli hostujícího brankáře. Je až alarmujícím, že se v druhé polovině podařilo Libereckým hráčům vstřelit pouze 10 branek, přičemž 5 z nich bylo ze sedmimetrových hodů. Nicméně, v obraně už to fungovalo tak, jak měli a hosté byli víceméně bezzubí. Hosté se nedokázali dostat na dostřel, a tak utkání skončilo 30:27 ve prospěch Liberce.

Tento zápas Liberec vyhrál a získal 2 body. To je asi tak jediné, co bylo pěkné na posledním zápase před nucenou přestávkou. Výkon všech hráčů určitě nebyl ideální, ale 2 body jsou 2 body.

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-szc/detail/zapas/3be37df2-bfe5-4ade-99dd-4771623cb5c9

Zápasy dorostenců musely být odloženy, vzhledem ke koronavirovým komplikacím v domácím táboře.

Teď nás čeká přestávka na minimálně 2 týdny. O tom, jak to bude dál, Vás budeme informovat.

JSME LIBEREC HANDBALL

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

18.06.2021 Ondřej Židek (15)
19.06.2021 František Volšík (20)
21.06.2021 Jiří Šefčík (15)
23.06.2021 David Tržický (17)
23.06.2021 Martin Hájek (49)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 24150
Posledních 30 dnů: 436 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 10

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball