Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Další kanonáda v podání mladšího dorostu, tentokrát proti Lounům

Další kanonáda v podání mladšího dorostu, tentokrát proti Lounům

V neděli 4. října zajížděli mladší dorostenci ke svému dalšímu ligovému utkání na půdu Loun. Bohužel z nejrůznějších důvodů k tomuto zápasu nebyli k dispozici Tomáš Pleschinger, Jonáš Papas, David Tržický, Šimon Pavlů a Vojta Vítek. Šanci ukázat se tedy dostali i další hráči širšího kádru, kteří nezklamali. Ovšem nutno říct, že mohli zahrát o něco lépe. I tak Liberec neměl se soupeřem sebemenší problém a s prstem v nose si došel pro pohodlné vítězství 40:14.

Komentář trenéra Ondry Harbicha:

„Celkově se mi zápas nehodnotí vůbec lehce, protože prakticky po 10 minutách bylo rozhodnuto. U domácích bylo vidět, jak moc postrádají několik svých hráčů ze základní sestavy (zejména střelce Pavlíčka), kteří v ten samý den hráli ligové utkání za prvoligové Lovosice.

Od začátku zápasu jsme předváděli velmi kvalitní obranu 1:5, kdy jsme soupeře donutili k několika ztrátám míče a sami stříleli jednoduché branky z rychlých protiútoků. Dařilo se nám i v postupném útoku, kde jsme po mírném tlaku okamžitě získávali jasné brankové příležitosti, které jsme většinou dokázali proměnit. Po prostřídání sestavy se již v obraně vyskytovalo více chyb. Zejména nás trápila špatná komunikace středního obránce. Útočná fáze též postrádala více klidu v přihrávkách, z čehož pramenily zbytečné technické chyby, které se nám v těžších zápasech mohou vymstít.

Celkově lze říct, že si z Loun odvážíme povinné 2 body do tabulky. Když na hřišti byla základní sestava, tak jsme domácí převyšovali ve všech herních činnostech. Po prostřídání sestavy už herní projev nebyl takový, jaký by si trenéři představovali. Vůbec se nám nedařila střelba z levého křídla, produkovali jsme plno technických chyb při přechodu do rychlého protiútoku a při vysunuté obraně soupeře hráči vypadali chvílemi bezradně.“

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-cechy/detail/zapas/0dbc0615-a046-41b1-814a-4cc34985818e

Další zápas čeká mladší dorostence na domácí palubovce proti týmu Lokomotiva Vršovice. Výhoz je v sobotu v 10:00 hodin.

JSME LIBEREC HANDBALL

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

28.01.2021 Pavel Henzl (18)
01.02.2021 Jan Zikeš (15)
04.02.2021 Ondřej Mrázek (21)
10.02.2021 Jan Knob (17)
15.02.2021 David Jeřábek (16)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 21829
Posledních 30 dnů: 230 | Posledních 7 dnů: 60 | Poslední den: 6

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball