Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

Mladší dorost předvedl další demolici, tentokráte to schytal Chodov

Ve druhém ligovém kole se na domácí palubovce poprvé v letošní sezoně představili mladší dorostenci, kteří přivítali soupeře z Chodova. Po demolici Pardubic se daly očekávat další dva body. A taky že jo! Další pohodlné vítězství, tentokrát 29:11.

Komentář trenéra Ondry Harbicha:

„Do utkání jsme vstoupili vysunutou obranou 1:5, kdy na jejím hrotu velmi kvalitně pracoval David Tržický, který soupeře nutil k několika ztrátám míče. Bohužel v útočné fázi jsme několikrát uspěchanou střelbou drželi soupeře ve hře. Zlom utkání přišel po našem time-outu, kdy jsme Chodovu odskočili na rozdíl 7 branek. Tento rozdíl vydržel i do poločasového hvizdu.

Ve druhém poločase opět velmi kvalitně pracovala obrana, za kterou jistě působil Filip Dunda, který navázal na výkon Tomáše Pleschingera z prvního poločasu. Soupeře jsme definitivně zlomili dvěma brankovými šňůrami (5:0 a 6:0). Znovu jsme si vyzkoušeli hru bez gólmana, abychom dokázali zlepšovat i tuto herní činnost. Po závěrečném hvizdu rozhodčích svítil na tabuli stav 29:11 a v našem táboře panovala jen a jen spokojenost, hlavně s defenzivní prací celého týmu.

Opět je potřeba hráče pochválit za hru v obraně, ačkoliv se zde vyskytlo pár drobných chyb. Výborný výkon podali oba gólmani, kteří dovolili soupeři vstřelit pouhých 11 branek. Bohužel stále nás trochu trápí hra v útoku, kde jsme vyrobili zbytečné technické chyby a několikrát uspěchali svoji střelbu. Celkově si ale hráči zaslouží za svůj odvedený výkon pochvalu.“

Zápis o utkání:

K dalšímu zápasu budou naši mladší dorostenci cestovat v neděli 4. října do Loun. Začátek zápasu je ve 14:00 hodin.