Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Mladší dorostenci pohodlně vstoupili do sezony, když přejeli Pardubice

Mladší dorostenci pohodlně vstoupili do sezony, když přejeli Pardubice

V neděli 20. září zajížděli mladší dorostenci na půdu Pardubic. Pro mladší dorostence to byl první letošní ligový zápas, takže všichni byli plní očekávání, jak se úvod sezony povede. Liberečtí kluci si se soupeřem poradili bez sebemenších problémů a vyhráli výsledkem 20:43.

 

Komentář trenéra Patrika Matuly:

"O Pardubicích jsme neměli žádné informace, takže jsme se snažili připravit na všechny možné varianty. Další věc, která nám nehrála do karet, bylo zranění jednoho z našich nejlepších hráčů Švestky.

K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a od prvních minut jsme jasně dominovali. Soupeřův gólman si první úspěšný zákrok připsal až kolem 20. minuty, což svědčí o kvalitě našeho útoku, který se mi opravdu líbil. Kromě drobností nemám klukům co vytknout. Problém byl ovšem na druhé straně hřiště. Dělalo nám obrovský problém přebírání pivota. Nedokázali jsme se domluvit, ale naštěstí se nám to nestalo osudným a dokázali jsme snadno vyhrát první poločas.

Druhý poločas jsme začali hrou bez gólmana, protože i tuto herní dovednost bychom si chtěli osvojit pro případ, že by se v průběhu sezony hodil. Na to, že jsme hru bez gólmana trénovali jenom jednou, tak jsem byl spokojený. Zbytek druhého poločasu se odehrával v podobném světle jako ten první. Postupně jsme navyšovali náš náskok a došli si pro pohodlné vítěztví.

Drobnou kaňkou na zápase je pro mě nepochopitelný zákeřný faul v závěru zápasu na Martina Kozubíka a frustrovaní domácí fanoušci, ale to už ke sportu patří. Skvělý zápas odehrál Kozubík, Tržický, Čermák a v bráně skvěle zachytal Pleschinger."

Zápis o utkání:
https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-cechy/detail/zapas/8944f0b8-a432-4d7f-9ef2-6826697f5996

JSME LIBEREC HANDBALL

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.11.2020 Tomáš Levko (16)
07.11.2020 Ondřej Harbich (26)
07.11.2020 Matěj Josfíek (16)
25.11.2020 Štěpán Smeták (14)
30.11.2020 Dominik Lhoták (15)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 21117
Posledních 30 dnů: 489 | Posledních 7 dnů: 45 | Poslední den: 4

© 2020 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball