Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

Muži postoupili do druhého kola Českého poháru po výhře v Bělé pod Bezdězem

V sobotu 29.8. 2020 nastoupili liberečtí chlapi k prvnímu ostrému duelu této sezóny. V prvním kole Českého poháru mužů se střetli s Bělou pod Bezdězem. Zápas měl jednoznačný průběh a vyhráli jsme bez problému 39:20.

V sestavě opět chybělo pár hráčů. Zápasu se nezúčastnili například Vrba, Blaschke, nebo v poslední době skvěle hrající Jantek. I tak měl trenér Matěj Ploch k dispozici 9 hráčů do pole a k tomu 2 brankáře.

Zápas byl pro Bělou, která hraje pouze přebor, jedním z vrcholů sezóny. Právě proto se očekával vyrovnaný duel. Ale to se nestalo. Liberec jasně dokazoval větší kvalitu už od úvodních minut. Bělá nedokázala vzdorovat libereckému tempu, a tak jsme sledovali jednoznačný zápas. Liberec byl už v poločase o parník jinde a druhý poločas se pouze dohrával.

Zdálo by se, že vše proběhlo tak, jak mělo. Výhra bez problému. Postup. To sice jo, ale přece jen velkou kaňku toto utkání pro liberecké mělo. Zranil se nám brankář Adam Gajdoš, který musel odstoupit už v 18. minutě. Adame, přejeme co nejdřívější návrat na palubovky!