Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Soustředění mládežnických kategorií v Tanvaldě

Soustředění mládežnických kategorií v Tanvaldě

Ve dnech 8.-12. srpna 2020 se konalo soustředění všech mládežnických kategorií Liberce Handball. Soustředění proběhlo ve sportovním areále v Tanvaldě. Hráči měli k dispozici špičkové zázemí. Areál disponuje halou, fotbalovým hřištěm, beachvolleybalovým hřištěm, hřištěm s umělou trávou a v neposlední řadě atletickým oválem. Celkem se na soustředění sešlo něco kolem 63 hráčů a asi 12 členů realizačního týmu. Poslední odpoledne bylo pojato teambuildingově. Všichni hráči byli rozděleni do 6 týmů, kde v každém týmu byl zastoupen člen každé věkové kategorie. Soutěžilo se ve třech disciplínách a rozhodně se nikdo nenudil. Všichni si to moc užili a své dojmy si ještě sdělili na večerním opékání buřtů.

MINIŽÁCI + PŘÍPRAVKA

Účastníci: Lepieš Martin, Skočdopole Matěj, Nožička Oskar, Nožička Tobiáš, Košek Jáchym, Hartig Samuel, Machart Samuel, Gunter tomáš, Valášek Šimon, Falta Vojtěch, Fendrych Matyáš 

Kluci si soustředění užili naplno. Pod vedením manželů Lepiešových se hráčům dostála jak kvalitní běžecká příprava, tak spousta her a aktivit, které kluky musely jistojistě bavit.

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Účastníci: Čečerle Matouš, Heřman Duda, Hlubuček Matěj, Nožička Marek, Šádek Štěpán, Hladík Matyáš, Karmazín Jakub, Košek Jakub, Lukáš Štěpán, Macháček Jakub, Marcinka Sebastian, Poek Václav, Švejda Štěpán, Chmelík Hynek

Svěřenci Renči Hájkové a Petra Poláka makali o sto šest. Vyvážená kombinace fyzické přípravy a herních aktivit zajistila skvělou atmosféru v táboře mladších žáků. Kluci si na nic nestěžovali, hry je bavili, když měli makat, tak makali. Celkově na soustředění nebyl žádný problém a všichni odjížděli spokojeni domů.

 

STARŠÍ ŽÁCI

Účastníci: Knob Vojtěch, Vodička Tobiáš, Šefčík Jiří, Zikeš Jan, Smeták Štěpán, Hurych Štěpán, Jurčík Jakub, Skočdopole Jan

Poněkud slabší účast hráčů staršího žactva na soustředění neznamenala, že by si kluci soustředění neužili tak, jak se sluší a patří. Pod vedením Vendy Kulíka a Periho Papase si kluci zkusili od všeho něco. Jak herní cvičení, tak běhání na ovále přes posilování.

 

DOROSTENCI

Účastníci MLD: Lhoták Dominik, Víšek Petr, Švestka Dominik, Kozubík Martin, Bartoš Jiří, Pleschinger Tomáš, Levko Tomáš, Pavlů Šimon, Knob Jan, Josífek Matěj, Jeřábek David, Hrabák Alex, Čermák Jan, Tržický David, Papas Jonáš, Kuliš Filip 

Účastníci STD: Henzl Pavel, Henzl Alex, Suchý Matyáš, Hájek Jan, Polák Martin, Matula Daniel

Dorostenci měli soustředění zaměřené hlavně na kondiční a fyzickou přípravu na sezónu. V premiérové sezóně u dorostenců si trenéři Ondřej Harbich s Patrikem Matulou připravili opravdu náročný program. Klukům byla k dispozici i masérka. Nutno říct, že všichni hráči přežili ve zdraví. Hned následující den po soustředění je čekala přátelská utkání s extraligovými celky Lovosic.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.11.2020 Tomáš Levko (16)
07.11.2020 Ondřej Harbich (26)
07.11.2020 Matěj Josfíek (16)
25.11.2020 Štěpán Smeták (14)
30.11.2020 Dominik Lhoták (15)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 21117
Posledních 30 dnů: 489 | Posledních 7 dnů: 45 | Poslední den: 4

© 2020 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball