Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Turnaj mladších žáků v Liberci

Turnaj mladších žáků v Liberci

V sobotu, 13. 6., se v areálu liberecké ZŠ Dobiášova uskutečnil turnaj mladších žáků. Do Liberce se sjelo celkem 9 týmů a sváděly spolu bitvy ve dvou skupinách. Po skupinových zápasech vznikly dvě skupiny, kde se rozhodovalo o celkovém umístění. Každý mančaft odehrál za celý turnaj 6 zápasů, tudíž byla k vidění opravdu pořádná porce parádní házené. Na turnaj jsme zaznamenali pouze pozitivní reakce a všechny celky si celý turnaj moc užily.

Teď už k samotné hře našich mladých nadějí. Kluci se rozdělili do dvou týmů víceméně podle ročníků. Oba dva týmy byly doplněné o šikovné minižáky, kteří se do hry zapojovali s velkou vervou a nadšením.

Liberec Handball starší

Soupiska: Štěpán Hurych, Jakub Vondráček – David Štěrba 7, Jan Skočdopole 3, Jakub Košek 4, Julius Jankovič, Václav Ondráček 6, Jakub Karmazín, Jakub Jurčík 6, Štěpán Svatoš 1, Vojtěch Knob 4, Tobiáš Vodička 7, Michal Janeček, David Vondráček 2, Jakub Macháček 1

Kluci dostali nalosovanou velmi těžkou skupinu, kde se postupně utkaly s celky Jičína, Děčína, Náchodu a Zruče nad Sázavou. Proti Jičínu to byl jejich první zápas na turnaji a s pozdějším vítězem turnaje prohráli důstojně 9:5. Proti Děčínu se klukům duel vůbec nepovedl a připsali si druhou prohru na turnaji poměrem 4:8. Po tomto zápase se klukům ovšem vrátila chuť a bylo to znát. Nad Náchodem 1 vyhráli přesvědčivě 8:5 a se Zručí nad Sázavou si poradili po těžké bitvě 7:6. Dvě výhry klukům bohužel nestačily na postup do skupiny o 1.-4. místo, a tak sváděly tuhé boje ve skupině o 5.-9. umístění. Nejprve mladé pušky porazily Náchod 2 8:5 a poté si v pohodě poradily s Jičínem poměrem 9:4. Kluci tedy pod vedením Jana Hájka obsadili na turnaji obstojné 5. místo, byť vyhráli 4 ze 6 svých duelů.

Liberec Handball mladší

Soupiska: Heřman Duda, Sebastian Marcinka – Tadeáš Hladík, Štěpán Švejda 1, Jan Hamalčík, Štěpán Šádek, Kryštof Vítek 13, Matouš Čečerle 1, Daniel Machart 11, Adam Fendrych 5, Daniel Hanousek, Marek Nožička 15, Matěj Hlobuček

Naše ještě mladší pušky dostaly nalosovanou skupinu, kde byly výkonnostně trochu slabší celky, a také ve skupině, která čítala pouze 4 týmy. Náš tým se nejprve utkal s Jičínem 2, který bez lítosti přejeli 13:4. Druhý zápas se klukům hrubě nevydařil, když prohráli zápas s Náchodem 2 poměrem 5:7. V posledním zápase ve skupině kluci opět prohráli s Úvaly 7:10. Vzhledem k souhře okolností kluci postoupili, byť jen s jednou výhrou, do skupiny o 1.-4. místo. V této skupině se jelo opět na novo a všechny celky měli stejnou výchozí situaci. Náš tým podlehl v prvním zápase Jičínu 1 jasně 11:3. Ve druhém zápase bohužel prohráli s Děčínem. Prohráli ovšem pouze o jediný gól, což se ukázalo postupem času jako naprosto klíčová skutečnost. V posledním zápase totiž dokázali oplatit porážku Úvalům a vyhráli 12:10. Nakonec vznikla minitabulka tří celků, které dokázaly urvat 2 body. V té naše naděje měly nejlepší skóre, a tak obsadily fantastické 2. místo. Trenéři Renata Hájková a Petr Polák všem bojovníkům děkuj za nasazení a vášeň, kterou kluci projevovali v každém zápase.

K organizaci

Za celý trenérský tým Liberce Handball mladších žáků bych Vám všem rodičům, sourozencům, babičkám, dědečkům, kamarádům, fanouškům a rozhodčím chtěla ohromně poděkovat. Celý turnaj proběhl bez jediného problému a toho si moc vážím. Jedno velké DÍKY. V pořádání turnajů nemáme konkurenci v České republice .

Rozlučka

Rozlučka byla dlouhááá a taková jakou si tento tým zasloužil, takže prostě super. Všem děkujeme za velmi milá přání a dárečky, které nás potěšily.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.08.2021 Jonáš Brada (17)
08.08.2021 Dan Vrba (25)
09.08.2021 Pavel Volšík (16)
04.09.2021 Filip Dunda (17)
12.09.2021 Zdeněk Kamaryt (58)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 24584
Posledních 30 dnů: 367 | Posledních 7 dnů: 50 | Poslední den: 3

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball