Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Úspěšný vstup do jarní části ligy hlásí kategorie mužů

Úspěšný vstup do jarní části ligy hlásí kategorie mužů

Velmi překvapivý start do jarní části soutěže se podařil libereckým mužům. Nejprve v prvním domácím utkání porazili favorita na postup do 1. ligy - HK Most v poměru 24:21 a minulý víkend přivezli cenný bod z horké půdy Libčic po remíze 28:28.

Zápas s Mostem byl velmi vyrovnaný, celý první poločas se skóre měnilo o pár branek. Poločasová remíza tak věštila napínavý souboj. Ve druhém poločase se hostům podařilo odskočit až na rozdíl 5gólů, nicméně domácí se zlepšenou obranou a úspěšnou střelbou dokázali do zápasu vrátit a za podpory výborně chytajícího Živnůstky zvládli dokonat obrat a nakonec zvítězit o 3 branky.

V Libčicích měl zápas jiný průběh. V prním poločase se nám velmi dařilo a do přestávky jsme si dobrým výkonem vybudovali náskok 17:12. Ve druhém poločase nám bohužel docházely síly, začali jsme nepřesně zakončovat a soupeř výrazně zlepšil obranu. I přesto se nám podařilo udržet ve hře a v posledních minutách zápasu jsme i vzhledem k velkému počtu vyloučených domácích dokázali skóre srovnat. V posledních vteřinách Živnůstka chytil sedmimetrový hod a tím ubránil remízový výsledek.

V příštím kole doma přivítáme tým z Loun. Tabulka soutěže je extrémně vyrovnaná. Liberečtí jsou s 10 body aktuálně na 9. místě. Nicméně na třetí příšku ztrácí pouze tři body, od poslední pozice je dělí dokonce body dva. Letošní ročník je tak až na první dva týmy - Most a Dukla B, velmi vyrovnaný, mezi 3. a 12. místem v tabulce je rozdíl pouze 6 bodů. Každý zápas tak bude velmi důležitý.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

15.05.2021 Lukáš Lopatka (16)
25.05.2021 Tomáš Šefl (25)
04.06.2021 Jan Morava (29)
09.06.2021 Martin Lepieš (44)
11.06.2021 Oskar Hajer (20)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 23654
Posledních 30 dnů: 1368 | Posledních 7 dnů: 205 | Poslední den: 18

© 2021 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball