Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

KOFOLA CUP - mladší žáci

KOFOLA CUP - mladší žáci

K prvnímu turnaji roku 2020 vyráželi mladší žáci Liberce Handball do známého prostředí v Novém Veselí. Turnaj se odehrál systémem každý s každým v hrací době 25 minut. Trenéři si chtěli otestovat připravenost hráčů do druhé poloviny sezóny, zúročit práci v trénincích. A je nutno říci, že na turnaj odjížděli s těmi největšími ambicemi.

V konkurenci 7 týmů jsme obsadili předposlední příčku, což není  vzhledem k vyrovnaným výsledkům až tak podstatné. Co nás může mrzet je  , že v pěti zápasech jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem, zpravidla jsme vedli, nebo drželi vyrovnaný výsledek do závěrečným minut,  ale v době kdy se tzv. lámal chléb jsme neproměnili  celou řadu  vyložených šancí, nebo jsme vytvořili velké množství  technických  chyb. V určitých fázích zápasu jsme nešli za vítězstvím a neměli touhu vyhrát.   Pozitivem turnaje byla obrana, která zpravidla pracovala, tak jak bychom si přáli.   

Výsledky:

LH : Náchod 8:11

LH : Žďár n. S 17:7

LH : Havlíčkův Brod 11:13

LH : Velké Meziříčí 8:10

LH : Nové Veselí 11:13

LH : Centrum Haná 10:10

LH : Hlohovec 11:16

Přísnější měřítko snese pouze Vítek, Nožička, Jurčík a Ondráček. Zklamáním byl přístup Knoba a Vodičky, kteří v zápasech, které "boleli", podlehli svým "náladám". Velký kus práce ať už na trénincích nebo individuálně musí odvést Fendrych, Svatoš a Štěrba. Obzvláště poslední jmenovaný má daleko na víc, než je ochotný na tréninku odevzdat. Oslabením bylo onemocnění Macharta a bolest zad Vodičky. Prostor dostali všichni tři golmani. Heřman Duda se blýskl několika pěknými zákroky, které bohužel "zazdil" nepovedenými výhozy. Kuba Vondráček se Štěpánem Hurychem na sobě musejí zamakat.

Děkujeme rodičům za pomoc při zajištění dopravy a podporu na turnaji.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.09.2020 Filip Dunda (16)
12.09.2020 Zdeněk Kamaryt (57)
14.09.2020 Vojtěch Knob (13)
19.09.2020 Robert Soukup (30)
02.10.2020 Tomáš Pokorný (19)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 19356
Posledních 30 dnů: 320 | Posledních 7 dnů: 98 | Poslední den: 28

© 2020 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball