Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Ligový turnaj MLŽ - Liberec

Ligový turnaj MLŽ - Liberec

V sobotu 5. října proběhl první domácí turnaj na palubovce haly Dobiášova. Tímto bychom chtěli poděkovat rodičům za velkou pomoc při organizaci a v neposlední řadě za podporu našich borců.

Světle modří

LBC SM 19:17 LBC TM

Kluci ve světle modrých dresech vstoupili do turnaje vskutku famózně a porazili své zkušenější spoluhráče. V tomto zápase je zdobila rychlost, touha po vítězství a kvalita v koncovce.

LBC SM 12:11 TJ ELP JABLONEC

Ve druhém zápase čekal liberecké hráče papírově nejslabší soupeř. Kluci rozehráli tento zápas více než dobře a po většinu zápasu si udržovali náskok cca 3 gólů. Díky zarputilosti Jablonce byl tento zápas dramatický až dokonce, jelikož 20 sekund do konce zápasu zvládli jablonečtí vyrovnat. Po perfektní akci 5 sekund před koncem kluci zvládli vstřelit gól a zvítězili.

LBC SM 10:25 JIČÍN

Proti Jičínu jsme si vybrali slabou chvilku na turnaji. Jičínští nás přehrávali ve všech herních dovednostech. Byli rychlejší, efektivnější, pracovitější, zkrátka lepší a nám nezbývalo nic jiného než se poučit do dalších zápasů.

LBC SM 20:9 DVŮR KRÁLOVÉ

Poslední zápas na turnaji jsme odehráli na jedničku. Hnali nás dopředu naši fanoušci a my si užívali každý dotek s balonem. Soupeře jsme přehráli a nedali mu moc šancí.

Sestava a branky:

Duda Heřman, Janeček Michal- Skočdopole Jan 12, Svatoš Štěpán 2, Štěrba David 22, Fendrych Adam 11, Hamalčík Jan 0, Hlubuček Matěj 0, Fischer Marek 0, Machart Daniel 14

Kluky bychom chtěli pochválit, protože se na každý zápas patřičně namotivovali a snažili se nedat soupeři nic zadarmo. Kluci dělají každým tréninkem velký pokrok a je potřeba v tom pokračovat.

 

Tmavě modří

LBC TM 17:19 LBC SM

V prvním zápase se kluci zapomněli ještě v postelích. Ospalost, nebojovnost, nekvalita. Tak by se dal popsat první zápas z naší stránky. Tento zápas se nám opravdu nevydařil. Po zápase jsme si řekli pár ostrých slov, ale nezbývalo nám nic jiného než nastavit hlavy na další zápas.

LBC TM 17:11 DVŮR KRÁLOVÉ

První vítězství jsme uhráli proti týmu z Dvora Králové, především díky lepší obraně. Skvělá součinnost obrany s gólmanem předurčila to, že z tohoto zápasu jsme si urvali 2 body právě my.

LBC TM 27:5 TJ ELP JABLONEC

Na klucích v tomto zápase byla vidět poněkud neobvyklá věc na turnaji a to sice ta, že je ta házená skutečně BAVÍ. Kluci chtěli vstřelit co nejvíce gólů a hrou se bavit, což se jim do puntíku povedlo.

LBC TM 10:23 JIČÍN

V posledním vystoupení na turnaji jsme působili odevzdaně. Soupeř nám rychle utekl do více než 5-brankového vedení a poté se zápas víceméně jen dohrával.

Sestava a branky:

Hurych Štěpán- Jankovič Julius 0, Urbanec Filip 6, Jurčík Jakub 5, Knob Vojtěch 24, Vodička Tobiáš 8, Vítek Kryštof 15, Nožička Marek 13, Strážovský František 0

Hodnocení turnaje u tmavě modrých shrneme pouze jedním souvětím. Kluci, máte navíc! A těšíme se, že nám to na příštím turnaji ukážete.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.06.2020 Jan Morava (28)
09.06.2020 Martin Lepieš (43)
11.06.2020 Oskar Hajer (19)
16.06.2020 Michal Martenek (21)
18.06.2020 Ondřej Židek (14)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT Adidas Lionsport DM CMS - TOP s. r. o.

Počet návštěv: 18493
Posledních 30 dnů: 257 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 14

© 2020 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball