Výsledky a hodnocení trenéra Jana Hájka:

LH 22: 27 Telnice

"První zapas nás čekal proti velice těžkému soupeři, který v prvním kole dokázal získat plný počet bodu, a tím byl domácí celek Sokol Telnice. Už od prvních minut bylo vidět, kdo bude v zápase dominovat. Hráči z Telnice byli jak fyzicky vyspělejší, tak i herně. Ale i přesto kluci bojovali o každý míč a v některých fázích zápasu jsme dokázali být rovnocenným soupeřem, ale i přesto jsme prohráli o 5 gólů."

LH 24:19 Olomouc

"Tento zápas se nám moc nevydařil. Kluci byli spokojeni s výkonem v předešlém zápase a měli nosánky nahoru. Absolutně nic se nám nedařilo, jak v obraně, tak i v útoku. Nicméně proti slabšímu soupeři jsme si připsali utrápenou výhru, což jsme velmi potřebovali. Odlepili jsme se ode dna. Ač po výhře, tak na místě byla důrazná domluva klukům."

LH 25:20 Velké Meziříčí

"Za mě to byl nejlepší zápas dosavadní sezóny. Kluci už od rozcvičení byli nahecovaní, byli naprosto koncentrovaní na zápas. Čekal nás soupeř, který byl postaveny výše v tabulce. Od prvních minut do toho kluci šlapali na plno. Obrana fungovala, jak měla, když prošla střela, tak nás gólman Duda podržel. V útoku jsme hráli rychlý útoky, protože se obrana soupeře nevracela a to byly pro nás velmi jednoduché góly. Kombinacemi, které jsme trénovali na tréninku, se nám dařilo překonávat obranu soupeře. Za tento výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu. Jediné, co mne mrzelo, bylo to, že mladí kluci Kuba Košek a Dan Hanousek se nedostali na hřiště, ale za to byli naprosto platnými členy, co se týče podpory."

LH 24:22 Brno

"Kluci byli již unavení z předešlých zápasu a bylo to na nich vidět. Už jim to tak neběhalo a ani tolik nemyslelo. Ale opět si zaslouží pochvalu za to, ze i v těchto zápasech najdou sílu a dokáží se kousnout a bojovat jeden za druhého. Po celý průběh zápasu jsme sic vedli, ale soupeři jsme nedokázali pořádně odskočit. Brno se stále drželo a až do poslední minuty bojovalo o body. Nakonec jsme to urvali, takže super."

Celkové hodnocení:

"Na tento turnaj si sami kluci stanovili jasný úkol - získat 6 bodů. To se nám povedlo. Smekám před klukama, jak celý turnaj odehráli, až na zápas proti Olomouci. Obzvláště děkuji klukům z mladších žáků, Kubovi a Danovi, kteří plnohodnotně zastoupili místa, která se uvolnila po hráčích, kteří nemohli z jakýchkoliv důvodu odjet s námi do Telnice. Pořád ale máme před sebou spoustu práce, a proto musíme dál makat na trénincích. Umíme být rovnocenným soupeřem i těm nejlepším týmům, ale také umíme prohrát i zápasy, které bychom měli přesvědčivě vyhrát. Nicméně jsem opravdu rád, jak jsme tento turnaj odehráli a doufám, že nám to pomůže v dalším progresu."

Koukněte na kompletní výsledky žákovské ligy na následující adrese:

https://www.handball.cz/soutez...

Další turnaj čeká starší žáky za měsíc 19.2. v Rokycanech.

JSME LIBEREC HANDBALL