Přípravka + minižáci 

Kluci prožili krásné soustředění. V areálu je spoustu prolézaček, beachvolleybalové hřiště a spoustu dalšího. Pobíhalo se venku, na pokoji skoro kluci nebyli, protože si užívali čas, který mohli strávit s kamarády, po tak dlouhé době, kdy spolu nemohli být, neboť jsme byli všichni zavření doma. Také absolvovali pár těžkých tréninků pod vedením Evy s Martinem Lepiešovými a Periho Papase. 

Mladší žáci 

Kluci z mladších žáků si soustředění rovněž užili. Renata Hájková s Petrem Polákem měli pro ně nachystaný pestrý program. Každý den chodili do haly, aby se trochu sžili s balonem, který téměř rok a půl neměli v ruce. Jejich soustředění tedy bylo zaměřeno hlavně na nabírání fyzické kondice, ale většina cvičení probíhala s balonem v ruce, přičemž pilovali práci s míčem. 

Starší žáci 

Tady už nebudeme psát, že by si kluci soustředění vyloženě užili Renata Hájková s Petrem Polákem měli pro ně nachystaný pestrý program. Každý den chodili do haly, aby se trochu sžili s balonem, který téměř rok a půl neměli v ruce. Jejich soustředění tedy bylo zaměřeno hlavně na nabírání fyzické kondice, ale většina cvičení probíhala s balonem v ruce, přičemž pilovali práci s míčem. 

Dorostenci 

Dorostenci věděli, co je čeká. Jako každým rokem nic lehkého. Do Tanvaldu jeli na kole přes Jizerské hory, takže hned na začátek si dali trochu horskou etapu. Tentokrát se ale trenéři Harbich s Matulou zaměřili daleko více na posilování než na hltání kilometrů na oválu. Večer měli vždy na programu halu, kde se řešila především samotná házená. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Celkově se jednalo o velice povedené soustředění. Počasí nám vyšlo, troufnu si říct, dokonale. Vždycky bylo krásně okolo 24 stupňů, takže ideální na sportování. Nevznikl nám žádný problém, všechno klaplo tak, jak mělo. 

V rámci soustředění se jako každým rokem odehrál MIX TURNAJ, kde se promíchají všechny kategorie a několik týmů soupeří mezi sebou. Skvělá věc, plná úsměvu a radosti. Všichni se skvěle baví, malí kluci se snaží ze všech sil a starší je táhnou kupředu. Poslední turnaj jsme tradičně opékali buřty, klobásy, masíčko.  

JSME LIBEREC HANDBALL