Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 81 článků

Soustředění Tanvald 2022

I v letošním roce vyrazily všechny mládežnické kategorie na soustředění do oblíbeného areálu v Tanvaldu. Do Tanvaldu jsme zavítali již po 4. Soustředění se konalo od 6.-10.8.2022 v počtu celkem 73 účastníků.
více družstev

Jubilejní 20. ročník turnaje MEGAMINI LIBEREC stál opravdu za to!

Konečně po 2 letech se mohl uskutečnit už 20. ročník neoficiálního mistrovství republiky minižáků. Po dvou letech nucené přestávky zdůvodněné covidem se tak v termínu 17.-19.6.2022 uskutečnilo MegaMini Liberec 22. Turnaj je vždy velmi rychle naplněn, tentokrát se sjelo pod Ještěd úctyhodných 28 týmů z Česka a Německa. Vítězem se stal tým ze Zruče nad Sázavou, který v průběhu turnaje vyhrál všechna svá utkání.
více družstev

"Sezona starších dorostenců byla jak na houpačce" hodnotí trenér Ondra Harbich

Starší dorostenci splnili primární cíl, se kterým do sezony šli, a to hlavně nespadnout. Nicméně čekali od sebe trochu více. Hlavně v první části sezony jejich výkony za moc nestáli, poprvé bodovali až v 6. kole. V pozdější fázi sezony chytli lauf, který nakonec bohužel nestačil na postup do skupiny o vítězství. Hráli tedy ve skupině play-down, ve které odehráli povedená utkání a už před posledním kolem měli jistotu záchrany.
Starší dorost

Starší dorostenci nestačili v posledním kole na Frýdek-Místek, naopak jejich mladší spoluhráči porazili České Budějovice a vyhráli skupinu o sestup

Starší dorostenci v posledním kole zajížděli na půdu Frýdku-Místku. Již měli jistotu záchrany v nejvyšší dorostenecké lize, a tak nebyli pod žádným tlakem. Do zápasu si přesto dali za cíl výhru, která by krásně uzavřela jejich sezonu. To se bohužel nepodařilo a starší dorostenci odjížděli z Frýdku s prázdnou. Mladší dorostenci zajížděli k poslednímu do Českých Budějovic. Aby splnili cíl trenéra Domkáře, tedy vítězství ve skupině o sestup, tak potřebovali vyhrát. Což se jim skutečně podařilo. Mladší dorostenci odjížděli nejen s 2 body za drtivé vítězství 24:39, ale také s hřejivým pocitem prvenství ve skupině play-down.
více družstev

Muži zakončili sezonu vítězstvím v Ústí

V sobotu 7.5. odehráli muži poslední zápas této sezony. Do Ústí nad Labem jeli už s jistotou konečné 2. příčky v závěrečné tabulce. Nechtěli ovšem ponechat nic náhodě. Do zápasu šli jako do všech ostatních s jasným cílem, tedy vyhrát. A to se jim vskutku podařilo. V Ústí chlapi zvítězili po dobrém výkonu 28:41.
Muži

Muži si z Plzně odvezli vítězství

V zúžené sestavě doplněné o velkolepé comebacky zajížděli muži do Plzně k zápasu s místním celkem VŠ Slavia Plzeň. V neděli odpoledne muži celý zápas kontrolovali a nakonec zvítězili 6 brankovým rozdílem. Náskok mohl být i vyšší, ale Liberečtí závěr vypustili a soupeř střílel jednoduché branky, zápas tedy skončil 25:31.
Muži