LH Starší dorost

39 : 18

Sezimovo Ústí

(15:6)

V nedělní odpoledne, po velikonoční přestávce, bylo opět k vidění několik zápasů libereckých házenkářů, přičemž 2. v pořadí od 15:00 patřil starším dorostencům.

Tým oslabený o Patrika Matulu, Adama Gajdoše, Fandu Šťastníka a posílený o Radka Špiku, Matouše Nejedla, Tomáše Pokorného, se velice pomalu dostával do tempa a v počátku zápasu marně hledal prostor kudy dostat míč do brány skrze skvěle chytajícího brankáře soupeřů. Toto ovšem kompenzovala dobrá obrana a taktéž skvělé golmanské zákroky Jardy Živnůstky. Diváci tedy první polovinu poločasu viděli pouze 6 branek v poměru 4:2. Od 16. mimuty konečně zápas dostal šťávu a spád. V následujícím poměru 11:4 druhé poloviny poločasu tak divákům spravili chuť, a ti za stavu 15:6 mohli spokojeně vyčkávat na druhé dějství.

Do druhé poloviny lépe vstoupili hosté ale jinak utkání jasně ovládli naši hráči. Průběžné stavy na skore: 3.m. 15:8, 7.m. 18:8, 10.m. 21:10, 13.m. 24:11, 21.m. 30:12, 25.m. 35:13,. Po té jsme opět vypustili koncovku a posledních 5 minut prohráli o gól. Konečné skóre 39:18.