TJ JM Chodov

20 : 36

LH Starší dorost

(9:21)

Až překvapivě lehce Liberečtí starší dorostenci přehráli na půdě soupeře TJ JM Chodov. 25. 3. 2018 se na pražském Chodově konal zápas STD, který dle dosavadních výsledků soupeře předpovídal vyrovnané utkání. Náš tým, oslabený o Patrika Matulu, Fandu Šťastníka a posílený o (MLD) Dana Matulu a Oskara Hajera, proto nic nepodcenil a již od první vteřiny se 100% soustředil na výkon.

Domácí tým otevřel skóre a jednu minutu vedl, po-té nezastavitelnou libereckou brankovou kanonádu spustil ve 2. minutě Michal Hájek. Za podpory brankáře a skvěle fungující obrany jsme se během 5 minut dostali do čtyřbrankového vedení a to drželi až do 16. minuty. Poté jsme se opět rozjeli, skvěle bránili, v ofenzivě lehce kombinovali a po spoustě pěkných akcí zaslouženě vyhráli poločas 9:21.

Dle chování trenéra domácích to v šatně opařených hráčů Chodova zřejmě dost vřelo. My jsme si v poločase řekli pouze pár detailů, zdůraznili morálku při zápase a důležitost začátku aby se domácím nepodařilo dostat do hry.

V druhém poločasu se opět dařilo a už to vypadalo na obrovský debakl domácích, kdy jsme vedli 9:24 a po chvilce 11:28. Chodov poté zabral a až do konce utkání hrál vyrovnaně. Poměrem 9:8 zkorigoval na konečných 20:36. Palubovku chodovské haly tak opouštěl veselejší Liberec.

Další utkání nás čeká po velikonocích doma v neděli 8.4.2018 proti Sp.MAS Sezimovo ústí od 15:00 hodin.