Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

Ligový turnaj starších žáků - Náchod (prolínací)

Ligový turnaj starších žáků - Náchod (prolínací)

V sobotu, 1. prosince, zajížděli starší žáci Liberec Handball na svůj poslední podzimní ligový turnaj do Náchoda, kde změřili síly s týmy Jičína a Loun. Na programu měl být ještě zápas proti Mostu, bohužel tento tým dal přednost Elbe-Labe lize a tak byl tento zápas kontumován v náš prospěch.

Zápasy a výsledky:

LH - HBC Jičín 15:29 (9:14)

Branky: Švestka 6, Volšík, Bartoš a Čermák po 3

LH - TJ Lokomotiva Louny 11:22 (6:13)

Branky: Švestka 3, Bartoš a Levko po 2, Čermák, Genega, Volšík a Josífek po 1

 

Zhodnocení turnaje:

Jedním slovem byl turnaj obrovským zklamáním. Tento turnaj měl být hlavně šance pro hráče "širšího kádru", kteří měli šanci přesvědčit trenéry, že patří k určitému počtu hráčům, kteří si zaslouží, díky svým předvedeným výkonům, zahrát si zápasy žákovské ligy. Bohužel se tak nestalo. Kluci se báli vzít určitou zodpovědnost do svých rukou a raději hledali Domču Švestku, který se, jako jeden z málo, rval se soupeřovou obranou. Ve hře bylo velké množství technických chyb, málo pohybu a bojovnosti. Když nám soupeř odskočil na vyšší brankový rozdíl, kluci okamžitě sklopili hlavu a už brali prohru jako hotovou věc a nechtěli se vůbec poprat o lepší výsledek. Nicméně se u některých hráčů našli, tu a tam, i světlejší okamžiky, například u Páji Volšíka.

Před kluky je tedy plno práce na zlepšení svých dosavadních výkonů. Musí si uvědomit, že je potřeba bojovat až do poslední vteřiny zápasu, ať je výsledek jakkoli nepříznivý. Na veškerých nedostatcích teď bude možno zapracovat, abychom do jarní části sezony vstoupili s větším sebevědomím.

Diskuze

Poslední zápas

Tatran Bohunice
LH Starší žáci
4:18
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

15.12.2018 Pavel Blanár (27)
31.12.2018 František Pavlík (15)
01.01.2019 hráči STD (34)
01.01.2019 hráči MLD (34)
01.01.2019 hráči STŽ (34)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 8552
Posledních 30 dnů: 1132 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 17

© 2018 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball