Příští zápas

TJ Lokomotiva Louny vs LH Muži

Datum a čas konání: 23.2.2019 17:00

2. kolo 2 SZČ ligy mužů: VŠ Plzeň - SK Liberec Handball 30:34 (15:17)

V neděli, 30. 9. 2018, zajížděli muži Liberec Handball k zápasu 2. kola 2. ligy na půdu VŠ Slavia Plzeň. Tento soupeř byl pro liberecké velkou neznámou, v minulosti se s ním nikdy nepotkali, nicméně hned první střetnutí dokázali "přetavit" na dva body.

HK Slavia VŠ Plzeň - SK Liberec Handball 30:34 (15:17)

Úvodní minuty zápasu byly z obou stran nervózní. Liberec hned od začátku nasadil agresivní obranu s předsunutým hráčem, která velmi komlikovala rozashrávku domácích. Oproti tomu Liberečtí se těžko prosazovali za dobře fungující obranou plzeňských. Skóre bylo vyrovnané, avšak do patnácté minuty se libereckým podařilo vytvořit mírný náskok, který vedl k time-outu domácích. Do poločasu byla hra vyrovnaná, hosté si dokázali vypracovat dvougólový náskok.

Do druhého poločasu domácí přitvrdili v obraně, což zpočátku libereckým činilo problémy, nicméně rychlou kombinační hrou a přechody do rychlých útoků opět pomalu přebírali otěže zápasu a ve dvacáté minutě již vedli o 4 - 5 branek. Plzeňští ještě nastoupili k záverečnému náporu, který však spíše vedl k technickým chybám a Liberečtí si tak v pohodě pohlídali závěr zápasu a dovedli jej do celkového vítězství.

Sestava a branky:

Harbich, Živnůstka - Kamaryt, Morava, Blanar, Vrba, Šefl, Eliáš, Martenek, Ilek, Ploch

V dalším zápase přivítáme v domácím prostředí tradičního rivala z Ústí nad Labem, zápas začíná v neděli, 7. 10. 2018, od 17:00 hodin.

Také v neděli 30.9.2018 nastoupili mladší a starší dorostenci k zápasům v Zubří. Bohužel ani jeden tým na domácí nestačil. Mladší dorost podlehl 38:20 (17:9), starší dorost v poměru 38:25 (18:13).