Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

HC Dukla Praha B vs LH Muži

Datum a čas konání: 3.11.2018 10:00

Elbe-Labe liga - MLŽ, Drážďany

Elbe-Labe liga - MLŽ, Drážďany

V neděli, 6. května, zajížděli mladší žáci liberecké házené ke svému druhému a, pro letošní sezonu, poslednímu turnaji Elbe-Labe ligy. Tentokrát jsme zajížděli do Německa, konkrétně do Drážďan, kde na kluky čekala nádherná hala, ze které byli všichni, včetně trenéra, nadšeni. Bohužel jsme neodcestovali v plné sestavě, chyběli nám Šíma Pavlů, Alex Hrabák a Pája Volšík.

Zápasy a výsledky:

Liberec Handball - Westsachsen 9:8

Liberec  Handball - Aue 5:12

Liberec Handball - Drážďany 13:14

Liberec Handball - Lovosice 1:11

Liberec Handball - Plauen 15:4

Liberec Handball - Louny 4:8

 

Zhodnocení turnaje

Turnaj v Německu se nám celkem vydařil. Kluci nemohli spoléhat na výkony Šímy Pavlů a Alexe Hrabáka, takže svůj um museli ukázat i ostatní, což se, u velké většiny, povedlo. Prim hrál tentokrát Mates Fišer, který odehrál výborný turnaj. Neodpustil si sice několik chyb, ale příkladně bojoval. Jediné jeho negativum bylo, že se snažil sám zlomit vyrovnané zápasy a zapomínal na ostatní, lépe postavené, spoluhráče. Po nemoci zahrál kvalitně i David Jeřábek. Na pivotu se dařilo Štěpánu Svobodovi, který si během turnaje vyzkoušel i pozici spojky, kde se mu také dařilo. Trochu za očekáváním byly výkony Jirky Bartoše, který sám ví, že dokáže odehrát povedenější turnaje. Jirka Šefčík střídal lepší zápasy s horšími a na poslední 2 utkání si vyzkoušel i hru v poli. V bráně i v poli se dařilo Vojtovi Knobovi, negativem bylo, že od svých spoluhráčů nedostával na pozici křídla moc přihrávek. Pochvalu zaslouží i Honzík Zikeš, který potěšil zejména, v některých zápasech, svým tahem na branku a nebál se zakončit některé povedené akce, které mu připravili spoluhráči. Bojovnost prokázal během turnaje Štěpán Smeták, ovšem musí si dát velký pozor na přešlapy při střelbě. Luky Lopatka si během turnaje vyzkoušel několik postů a na žádném rozhodně nepropadl. Ondra Židek s Péťou Máchou zůstali trochu za svým očekáváním. Když se dostali na hřiště, tak to chvílemi vypadalo, že jsou ještě mimo. Zbytečně rychle se zbavují balónů a bojí se chodit do akcí 1:1. Ondru je ale potřeba i pochválit za kvalitní obranu, kterou během turnaje předvedl.

V celkovém porovnání obou turnajů, které se uskutečnily v Lovosicích a Drážďanech, je to jako nebe a dudy. Organizace z řad Německa byla úplně na jiné úrovni. Vše probíhalo bez časového zdržení a rozpis turnaje se lehce změnil jen z důvodu neúčasti jednoho z německých týmů. Jediným nedostatkem, který nastal, byla neúčast nějakého překladatele při vyhlášení turnaje. Pokud tato liga zůstane zachována i do dalších let, tak určitě bude potřeba, aby se organizace a průběh turnajů vyrovnal a nebyly mezi nimi takové propastné rozdíly, jako letos.

Diskuze

Poslední zápas

HK Baník Most
LH Muži
31:27
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

24.10.2018 Alena Škrhová (23)
29.10.2018 Alex Hrabák (13)
04.11.2018 Tomáš Levko (14)
07.11.2018 Ondřej Harbich (24)
07.11.2018 Matěj Josfíek (14)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 6848
Posledních 30 dnů: 1350 | Posledních 7 dnů: 397 | Poslední den: 49

© 2018 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball