Liberec Handball

Vítejte na webových stránkách klubu

SK Liberec Handball

 

Příští zápas

TJ Lokomotiva Louny vs LH Muži

Datum a čas konání: 23.2.2019 17:00

Dva vyrovnané zápasy v režii mladšího dorostu

Dva vyrovnané zápasy v režii mladšího dorostu

Mladší dorostenci finišují další prvoligovou sezonu již s vědomím, že nejvyšší soutěž zachrání i pro příští ročníky. Ve 20.kole jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem na hřišti Talentu Plzeň, v dalším a zároveň posledním domácím kole jsme si spravili chuť těsnou výhrou nad HCB Karviná.

20.kolo: Talent Plzeň - Liberec Handball 31:30 (14:17)

Ve dvacátém kole jsme zajížděli na půdu silné Plzně. Od začátku se nám dařilo hrát jednoduše, dařilo se nám v kombinaci i koncovce a byl z toho hned z úvodu rozdíl až 7 branek. Vedení jsme si drželi po celý zápas, i když ve druhé půlce se nám v postupném útoku již nedařilo tak jako v úvodu. To bylo dáno únavou hráčů (spojky hráli opět prakticky bez střídání). 18 Vteřin před koncem jsme za remízového stavu měli balon, vzali jsme TimeOut, připravili se na osobní obranu, kterou soupeř v té době aplikoval. Bohužel se nám nevydařila koncovka a po nastřelení tyče se balon odrazil přímo do trháku plzeňskému hráči na druhou stranu hřiště, který (ač po siréně) skóroval a soupeři byl uznán vítězný gól. Pro nás krutá porážka, za kterou si však můžeme nezvládnutým závěrem zápasu sami. Do zápasu nezasáhl Střižík, Čistecký, Švarc. Herně vynikal Polák v útočné fázi, Hajer v obranné, Kučera K. v bráně.

http://muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=61162

21.kolo: Liberec Handball - HCB Karviná 34:33 (18:17)

V posledním domácím zápase jsme se utkali se soupeřem velkého jména. Byli jsme odhodlani se rozloučit se sezonou domácí výhrou a spravit si chuť z minulého zápasu, kde jsme troufám si říst nezaslouženě prohráli. Bohužel jsme zaspali úvod zápasu, kdy soupeř jednoduchou hrou odskočil až na rozdíl 3 branek. Postupně jsme však skóre otočili a ve druhé půli se dostali až do vedení 5 gólů. Opět jsme však asi psychicky nezvládli závěr zápasu, kdy jsme se ve výsledku strachovali o konečnou výhru. Naštěstí jsme soupeřovu osobní obranu v posledních minutách ustáli a ponaučeni z předchozího zápasu dohráli poslední desítky vteřin na balonu s větším klidem. Zápas jsme tak dotáhli do 1 brankového vítězství a připsali si cenný skalp nad silným soupeřem. Herně se v útoku opět dařilo Polákovi, střelecky Volšíkovi, nadstandard odehrál Suchý, tradičně byl spoleh na Matulu, Nejedla, Hájka (až na ty zkraty). Do zápasu z různých důvodů nezasáhli Střižík, Hájek J., Henzl, Kučera J., Kučera K.. Filip Čistecký byl po zranění. 

http://muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=61335&cmpid=56

Ve 20. a 21. kole se nám i přes užší kádr sehrát vyrovnané a občas i pohledné zápasy tradičními prvoligovými mančafty. Přínosem pro naši hru byl jednoznačně návrat Poláka na pozici střední spojky. Celé jaro je pak cítit přínos Čisteckého po půlroční pauze. Je jen škoda, že jsme s těmito hráči nemohli pracovat již behem podzimní části, kdy jsme mohli nasbírat i další cenné body do tabulky. Nyní nám patří s 10 body 10. místo, na kterém nehledě na poslední zápas v Lovosicích i skončíme. 

 

 

 

Diskuze

Poslední zápas

ElektroPraga Jablonec
LH Muži
24:14
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

17.01.2019 Alex Henzl (16)
26.01.2019 Petr Hájek (18)
28.01.2019 Pavel Henzl (16)
01.02.2019 Jan Zikeš (13)
03.02.2019 Adam Švarc (17)
Liberecký kraj Město Liberec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Český svaz házené Knorr-Bremse Librux Lukov Preciosa Česká Unie Sportu ZŠ Dobiášova SELECT

Počet návštěv: 9038
Posledních 30 dnů: 435 | Posledních 7 dnů: 151 | Poslední den: 17

© 2019 Liberec Handball | Všechna práva vyhrazena | lh@liberechandball.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne

Liberec Handball