Muži v Lounech potvrdili formu a přivezli pod Ještěd cenné 2 body

Poslední víkend před Velikonoční přestávkou odehráli muži v sobotu 23.3. na horké půdě Loun. 17. kolo tak přineslo přímý souboj o 3. místo v tabulce, jelikož doposavad nasbírali Louny identický počet bodů jako my. Muži chtěli Lounům oplatit porážku z podzimu, kdy soupeři podlehli na Dobině o 2 branky. Věděli, že to bude strašně těžký zápas, protože z Loun si body jen tak někdo nevozí. Mužům se ale odplata POVEDLA a po velmi dobrém výkonu hlavně ve druhém poločase si chlapi odvezli domů krásné 2 bodíky za vítězství 27:33.

Krátké zprávy

Prague Handball Cup 2024

Od čtvrtka do pondělí odjíždí naši MLŽ, STŽ a MLD na oblíbené Velikonoční turnaj Prague Handball Cup 2024. O dění Vás budeme informovat na našich sociálních sítích. Sledujte nás na instagramu a na facebooku. JSME LIBEREC HANDBALL

Minižáci si z turnaje v Náchodě odvezli stříbrnou medaili

V sobotu 23. 3. 2024 zajížděli minižáci Liberce Handball na turnaj 6+1 do Náchodu. Kluci chtěli navázat na úspěšný turnaj v Bělé pod Bezdězem z poloviny ledna, na kterém nenašli přemožitele. A stejná bilance se téměř i teď povedla.

Muži vyhráli proti Mělníku, na výhru se ale pořádně nadřeli

Netradičně už v pátek 15.3. hráli muži další ligový zápas, tentokrát na Dobinu přijel poslední Mělník. Ačkoliv se Mělník nachází na samotném dně tabulky, prezentoval se velmi pěknou hrou, která dlouho vypadala, že bude i úspěšná. I když jsme do zápasu vstupovali jako jasní favorité a zdálo se, že by v 5. minutě mělo být tzv. vymalováno, tak tomu bylo úplně jinak. Mělník s námi velmi dlouho držel krok, ve 44. minutě zápasu dokonce vedl. Nakonec ale naši muži prodali zkušenosti z těžkých zápasů a opět se jim povedl závěrečný úsek hry a díky tomu si připsali povinné, ale doslova vydřené 2 body do tabulky za výhru 29:24.

Muži v emočně vyhroceném utkání porazili lídra ligy Náchod

V sobotu 9.3. se na Dobině hrál nezpochybnitelný šlágr 16. kola 2. ligy SZČ mužů. Do města pod Ještědem totiž přijel dosavadní lídr tabulky, Náchod. Naši chlapi tento zápas museli vyhrát, aby právě Náchodské dostali pod tlak a šlapali jim na paty. V zápase, který už od začátku vyvolával spoustu emocí, hráči působili nervózním dojmem, zkrátka byla taková napjatá atmosféra, která tyto velké zápasy provází. Naši muži vstoupili do zápasu fantasticky, když si vytvořili 8-brankový náskok. Do konce zápasu Náchodští mohutně dotahovali, nicméně nikdy zápas nevyrovnali. Nervydrásající koncovku naši chlapi nakonec zvládli lépe a vyhráli o 2 branky. Připsali si tak velké 2 body za vítězství.