Minižáci přivezli bronzovou medaili z kvalitně obsazeného turnaje v Jičíně

V neděli 14.4.2024 startovali minižáci Liberec Handball na velmi kvalitně obsazeném a tradičním turnaji v Jičíně - Botica Cup 2024. Na turnaj, který byl další prověrkou pro minižáky ve velké házené, odjížděli naše naděje v relativně silné sestavě, ze zkušenějších hráčů chyběl pouze Marek Hajer, který o víkendu onemocněl. Na turnaji odehráli kluci 5 zápasů a nakonec dokázali vybojovat celkové 3.místo.

Muži pokračují v jarní spanilé jízdě, tentokráte si poradili s Vršovicemi

Po Velikonoční přestávce hráli muži v sobotu 6.4. další zápas ligy. Tentokráte se v rámci již 18. kola utkali se Sokolem Vršovice „B“. Naši chlapi byli považováni jako jasní favorité střetnutí, vzhledem k postavení obou celků v tabulce, a i vzhledem k současné formě. Muži svoji roli bez větších problémů potvrdili a v utkání zvítězili o 11 branek. Jen připomínáme, že i nadále tak platí, že na jaře muži zatím neztratili ani kytičku… vyhráli všechny dosavadní zápasy.

Prague handball cup 2024

Tradičně na Velikonoce připadá jeden z nejoblíbenějších turnajů v roce – Prague handball cup 2024. Ten letos připadl na termín 29.3.-1.4.2024. Turnaje se zúčastnilo 685 týmů z 23 států. Pragáč je hlavně o tom, aby se pořádně utužil kolektiv, aby si kluci zahráli kvalitní zápasy s mezinárodní konkurencí a aby si hlavně užili skvělé 4 dny v Praze všichni spolu. Letos vyšlo počasí přímo fantasticky, což velmi přispělo k tomu, že atmosféra Pragáče byla opravdu parádní.

Muži v Lounech potvrdili formu a přivezli pod Ještěd cenné 2 body

Poslední víkend před Velikonoční přestávkou odehráli muži v sobotu 23.3. na horké půdě Loun. 17. kolo tak přineslo přímý souboj o 3. místo v tabulce, jelikož doposavad nasbírali Louny identický počet bodů jako my. Muži chtěli Lounům oplatit porážku z podzimu, kdy soupeři podlehli na Dobině o 2 branky. Věděli, že to bude strašně těžký zápas, protože z Loun si body jen tak někdo nevozí. Mužům se ale odplata POVEDLA a po velmi dobrém výkonu hlavně ve druhém poločase si chlapi odvezli domů krásné 2 bodíky za vítězství 27:33.